NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Paskutinis sezono mačas dėl čempionų titulo

2013-06-19
Šarūnui Jasikevičiui šįvakar neišvengiamai baigsis 15-asis profesionalaus krepšininko sezonas, tačiau ar lietuvis paliks aikštelę rankose laikydamas čempionų taurę paaiškės po lemiamų penktųjų Ispanijos lygos finalo serijos rungtynių.

Slovėnijos, Ispanijos, Izraelio, Graikijos ir Turkijos čempionas sieks savo trofėjų kolekciją papildyti jau trečiuoju Ispanijos nugalėtojų titulu.

Per savo karjerą Š.Jasikevičius 9 kartus baigdavo sezoną į viršų keldamas šalies čempionų taurę. 2000 m.su Liublianos "Union Olimpija" laimėjo Slovėnijos pirmenybes, 2001 ir 2003 atvedė Barseloną į nugalėtojų sostą, po to dukart iš eilės 2004 ir 2005 m. triumfavo Izrealio pirmenybėse. Po dviejų metų praleistų NBA gynėjas sugrįžo į Europą ir tris kartus iš eilės 2008, 2009 ir 2010 tapo Graikijos laimėtoju su Atėnų "Panathinaikos". Paskutinį šalies čempionatą lietuvis laimėjo 2011 m. su Stambulo "Fenerbahce Ulker" tapdamas Turkijos čempionu.

Ispanijos finalo serijoje iki trijų pergalių rezultatas lygus - 2:2. Finalo dalyvės Barselonos "FC Barcelona Regal" ir Madrido "Real" ekipos pasidalino po pergalę namuose bei išvykoje.

Lemiamas penktasis mačas dėl čempionų titulo bus žaidžiamas Madride šįvakar 23:00 val.

0 comments:

Rašyti komentarą