NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

D.Blattas: "Nesvarbu kokio amžiaus būtų Šaras - jis visada pavojingas, o ypač prieš "Maccabi"

2014-01-15
Ketvirtadienį Kaune Š.Jasikevičiaus laukia dvikova prieš komandą su kuria dukart triumfavo Eurolygoje - "Maccabi". Vyriausiasis varžovų treneris pažymėjo, kad nereikėtų žengti į aikštelę kaip favoritui, nes "Žalgiris" namuose stiprus:

"Kuomet žaidi išvykos rungtynes Eurolygoje, niekada negali galvoti, kad tu esi favoritas. "Žalgirio" žaidimas namuose kalba pats už save, tai labai pavojinga komanda" - kalbėjo "Maccabi" vyriausiasis treneris.

Strategas negailėjo pagyrų ir buvusiam komandos žaidėjui Š.Jasikevičiui, anot Blatto įžaidėjas visada išlieka pavojingu krepšininku:

"Šaras - vienas iš geriausių visų laikų krepšininkų, nepamirškime to. Kiekvieną kartą, kai jis žaidžia ir nesvarbu kokio amžiaus būtų - išlieka pavojingu, o ypač prieš "Maccabi" komandą. To ką jis nuveikė mūsų komandos naudai, bei pasiekė per visą savo karjerą niekas iš jo neatims. Mes tikrai į jį atkreipsime savo dėmesį".

0 comments:

Rašyti komentarą