NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

S.Štombergas: "Didesnio indėlio iš Š.Jasikevičiaus laukiame Eurolygoje" (VIDEO)

2014-02-25
Kauno "Žalgirio" vyriausiasis treneris Saulius Štombergas po rungtynių su Utenos "Juventus" komanda džiaugėsi iškovota pergale, tačiau neliko patenkintas visų žaidėjų darbu.

Treneris teigė, kad komanda gerai sužaidė pirmąjį ir trečiąjį rungtynių kėlinį, bet vėliau atsipalaidavo ir leido varžovams pajusti savo žaidimą.

Strategas turėjo priekaištų ekipos lyderiui Justinui Dentmonui, kuris pasak S.Štombergo nerodė noro žaisti:

"J.Dentmonas ne tai, kad nepataikė, tačiau nerodė noro žaisti. Kiti taip pat buvo atsipalaidavę. Kiekvienas rungtynes turime žaisti 100 proc. nusiteikę, tai yra profesionalus požiūris".

Kalbėdamas apie Š.Jasikevičių treneris patikino, kad suprantantis kaip jam yra sunku žaisti, tačiau tikisi didesnio jo indėlio Eurolygoje:

"Jis gauna žaisti, bet mano nuomone jam tikrai nėra lengva ir gal nėra lengva susikaupti žaisti prieš tokias komandas. Man kaip treneriui tokiose rungtynėse reikia daugiau leisti žaisti jaunimui, o Šarūnui prasėdėjus kėlinį ant suolelio ir pakilti žaisti - nėra lengva. Aš pats esu žaidęs būdamas 33-35 metų ir tikrai žinau kaip tai yra sunku. Š.Jasikevičius yra patyręs žaidėjas ir laukiame didesnio jo indėlio Eurolygos rungtynėse".


0 comments:

Rašyti komentarą