NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
SARUNAS13LT pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
*Rugsėjo 24 d. Turkijos Prezidento taurės finalas: "Fenerbahce" - "Besiktas"
*Rugsėjo 27 d. Bursoje startuoja naujasis Turkijos lygos sezonas
*Spalio 1 d. Eurolygos pradžia: "Fenerbahce" namuose priima Paryžiaus klubą.
*Spalio 3 d. Šaro dvikova Kaune prieš "Žalgirį".
*Spalio 24 d. Pirmasis sezono Stambulo derbis prieš "Efes".
*Gruodžio 12 d. praėjusių metų Eurolygos finalininkų akistata Monake.
*Gruodžio 16 d. dvikova Stambule prieš PAO.
*Gruodžio 23 d. "Feneris" namuose susitinka su "Barca".

Š.Jasikevičius apie treniruočių stovyklą Italijoje: "Čia sudarytos geriausios sąlygos treniruotis"

2016-09-12
Pirmadienio popietę Kaorle mieste buvo surengta spaudos konferencija, kurios metu buvo pristatytas šį penktadienį startuojantis draugiškas keturių komandų turnyras "Città di Caorle".

Pristatyme taip pat dalyvavo ir Kauno "Žalgirio" vyriausiais treneris Šarūnas Jasikevičius, kuris džiaugėsi sugrįžęs į Italiją, bei suteiktas sąlygas treniruotis:

"Esame laimingi sugrįžę į Kaorlė. Praėjusiais metais turėjome nuostabią pasirengimo savaitę. Čia sudarytos geriausios sąlygos treniruotis. Mūsų čempionatas prasideda jau rugsėjo 22 dieną, todėl tai viena paskutiniųjų pasirengimo savaičių ir stengsimės, tai išnaudoti, bei kuo geriau integruoti į komandą iš Olimpinių žaidynių grįžusius žaidėjus" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Krepšinio turnyras prasidės šį penktadienį. Pusfinalyje žalgiriečiai susitiks su Trevizo krepšininkais. Kaip skelbia italai, visas turnyro rungtynes bus galima stebėti gyvai internete.

0 comments:

Rašyti komentarą