NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: "Norime būti pirmoje vietoje sezono pabaigoje, o ne dabar"

2021-01-22
Belgrade ketvirtąją pergalę paeiliui Eurolygoje iškovoję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai užkopė į turnyrinės lentelės viršūnę. Tiesa katalonų treneris to nesureikšmino ir teigė: "Norime būti pirmoje vietoje sezono pabaigoje, o ne dabar".

Š.Jasikevičiaus nuomone pamatus pergalei "Barca" padėjo trečiajame kėlinyje dėka disciplinuotos gynybos:

"Manau, kad mes geriau kontroliavome kamuolį. Mūsų dominavimas kovoje dėl kamuolių, bei disciplinuota gynyba trečiojo kėlinio viduryje suteikė mums pranašumą ir tai buvo lemiamas veiksnys." - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Vis dėlto katalonų treneris pažymėjo, kad tai toli gražu nebuvo geriausios rungtynės, tačiau tam yra pateisinamų priežasčių:

"Palikti Belgrada su pergale - visada malonu. Nemanau, kad tai buvo mūsų geriausios rungtynės, toli nuo to. Buvo akimirkų, kai žaidėme blogai. Tačiau reikia suprasti, kad turime integruoti žaidėjus, kurie buvo nutolę nuo komandos, o tai niekada nebūna lengva." - teigė Šaras.

0 comments:

Rašyti komentarą