Šaras triumfuoja - "Barca" stipriausia komanda Ispanijoje

2021-06-16
Šarūnas Jasikevičius su "FC Barcelona" komanda tapo Ispanijos čempionu.

Katalonai antrose finalo serijos rungtynėse "Palau Blaugrana" arenoje 92:73 sutriuškino Madrido "Real" krepšininkus ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių sausu rezultatu 2-0.

Š.Jasikevičiui, tai buvo antrasis iškovotas titulas su "Barcos" komanda šiame sezone. Prieš tai lietuvis į viršų kėlė Ispanijos taurę, o Eurolygoje nusileido tik finale.

Šarui, tai jau trečiasis iškovotas Ispanijos čempiono titulas karjejore. Pirmuosius du laimėjo būdamas krepšininku su Barselonos ekipa (2001 ir 2003 metais).

"FC Barcelona" 26:15 "Real"
1' min: Higginsas pelnė pirmuosius taškus (2:0).
2' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (5:0), vėliau baigė greitą ataką (7:0). Tayloras tritaškiu atidarė svečių taškų sąskaitą (7:3).
3' min: Calathesas pasižymėjo iš po krepšio (9:3), Daviesas pridėjo du taškus (11:3).
4' min: Tavaresas įmetė dvi baudas (11:5), Mirotičius pelnė sudėtingus taškus (13:5).
5' min: Calathesas pataikė iš toli ir padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (16:5). Tavaresas baigė ataką dėjimu (16:7).
6' min: Calatheso metimą neleistinai numušė Tavaresas (18:7).
7' min: Causeuras atsakė tritaškiu (18:10), Gasolis pelnė pirmuosius taškus (20:10). Abalde įsmeigė tritaškį (20:13).
8' min: Gasolis atkovojęs kamuolį pelnė taškus (22:13).
9' min: Šmitas pridėjo du taškus (24:13).
10' min: Kuričius pelnė du taškus iš po krepšio po gražaus Gasolio perdavimo (26:13), Alocenas atsakė taip pat dviem taškais (26:15).

"FC Barcelona" 48:30 "Real"
1' min: Kuričius pataikė tritaškį (29:15), Alocenas atsakė dviem taškais (29:17).
2' min: Šmitas atkovojęs kamuolį pelnė taškus iš po krepšio (31:17).
3' min: Poirieras pelnė du taškus (31:19).
5' min: Calathesas pasižymėjo iš po krepšio (33:19).
6' min: Abrinesas įmetė abi baudas (35:19), Garuba pasižymėjo baudos aikštelėje (35:21).
7' min: Abrinesas pataikė iš vidutinio nuotolio, o Poirieras atsakė taškais iš po krepšio (37:23).
8' min: Mirotičius realizavo 3 baudas (40:23), Abalde atsakė dvitaškiu (40:25).
9' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (43:25), Carrollas pataikė iš vidutinio nuotolio (43:27). Mirotičius pridėjo 1 baudą (44:27).
10' min: Hanga baigė greitą katalonų ataką (46:27), Carrollas įmetė 1 baudą (46:28), Daviesas baigė ataką dėjimu (48:28). Tavaresas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (48:30).

"FC Barcelona" 77:55 "Real"
1' min: Causeuras pelnė du taškus (48:32), Mirotičius atsakė dviem taškais su pražanga (51:32). Tyusas baigė ataką dėjimu (51:34).
2' min: Kuričius įmetė dvitaškį (53:34), Tavaresas pataisė netaiklų Tayloro baudos metimą (53:36). Mirotičius įsmeigė dar vieną tolimą metimą (56:36).
3' min: Tavaresas pelnė du taškus (56:38), Daviesas įmetė dvi baudas (58:38), Alocenas pataikė iš vidutinio nuotolio (58:40).
4' min: Calathesas ir Tyusas apsikeitė tiksliomis atakomis (60:42). Calathesas pridėjo dar du taškus (62:42).
5' min: Abrinesas įmetė dvitaškį (64:42), Tyusas atsakė tuo pačiu (64:44).
6' min: Mirotičius pridėjo du taškus (66:44), Causeuras įmetė 1 baudą (66:45).
7' min: Tyusas baigė greitą ataką dviem taškais su pražanga (66:48), Alocenas pridėjo tolimą metimą (66:51). Garuba baigė ataką dėjimu po perimto kamuolio (66:53).
8' min: Mirotičius įmetė 1 baudą (67:53), Calathesas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (69:53).
9' min: Gasolis įsmeigė tritaškį (72:53).
10' min: Gasolis sudrebino krepšį dėjimu (74:53), Abalde atsakė dviem taškais (74:55). Kuričius pataikė iš toli (77:55).

"FC Barcelona" 92:73 "Real"
1' min: Abalde pelnė du taškus (77:57), Higginsas atsakė dvitaškiu (79:57).
3' min: Šmitas pelnė du taškus (81:57), Higginsas nubaustas nesportine pražanga (81:59)
4' min: Gasolis pridėjo du taškus (83:59), Abalde sumetė baudas (83:61), Kuričius įmetė dvitaškį (85:61).
5' min: Carrollas realizavo 1 baudą (85:62), Mirotičius pasižymėjo iš po krepšio (87:62), Tavaresas sudrebino krepšį dėjimu (87:64).
6' min: Mirotičius pridėjo dvi baudas (89:64), Tayloras atsakė dviem taškais (89:66).
8' min: Bolmaro įsmeigė tritaškį (92:68), Carrollas įmetė dvi baudas (92:70).
9' min: Alocenas sumetė baudas (92:72).
10' min: svečiai bauda užbaigia rungtynes (92:73).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 27, Nickas Calathesas 15, Kyle'as Kuričius 12, Pau Gasolis 11, Brandonas Daviesas, Rolandas Šmitas ir Alexas Abrinesas 6, Cory Higginsas 4, Leandro Bolmaro 3, Adamas Hanga 2 taškai;

Madrido "Real": Alberto Abalde 15, Edy Tavaresas 12, Carlosas Alocenas 11, Alexas Tyusas 9, Fabienas Causeuras ir Jaycee Carrollas 6, Jeffas Tayloras 5, Usmanas Garuba ir Vincentas Poirieras 4, Tristanas Vukčevičius 1 taškas;