*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.
*Gegužės 30 d. startuoja Turkijos lygos pusfinalio serija.

Spurto ketvirtajame kėlinyje neužteko - "Barca" pralaimėjo lyderių dvikovą

2021-11-04
Ketvirtadienio vakarą Milane susitiko dvi lyderiaujančios ekipos Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" klubas išvykoje 70:75 turėjo pripažinti Ettore Messinos treniruojamos "AX Armani Exchange" komandos pranašumą.

Eurolygos vicečempionams, tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui. Po šios katalonų nesėkmės Milano klubas tapo vienvaldžiu turnyro lyderiu.

Aikštės šeimininkai nuo pirmų minučių perėmė iniciatyvą, o likus žaisti 3 minutes pirmąjame kėlinyje susikrovė solidžią 9 taškų pranašumą (22:13).

Įpusėjus antrąjam kėliniui katalonai sumažino deficitą iki 3 taškų (30:27), tačiau Milano klubas spurtavo 10:3 ir įgijo dviženklę persvarą (40:30).

Po ilgosios pertraukos N.Mirotičius pelnė 5 taškus iš eilės (45:39). Įpusėjus ketvirtčiui K.Mitoglou pelnė 5 taškus paeiliui ir atstatė dviženklę persvarą 52:41.

Lemiamą kėlinį "Barca" pradėjo spurtu 0:14 ir išsiveržė į priekį(61:63). Po Sh.Shieldso tolimo šūvio priekyje vėl buvo "AX Armani Exchange" komanda (67:65), vėliau tritaškį su pražanga pridėjo L.Datome (71:65). Likus žaisti 30 sek. S.Rodriguezas pataikė dvitaškį (73:67), Calathesas atsakė tritaškiu likus žaisti 18,3 sek. (73:70). Likus žaisti 7,3 sek. Sh.Shieldsas baudų metimais įtvirtino Milano komandos pergalę 75:70.

Kitą savaitę "Barcos" Eurolygoje  laukia dvikova namuose prieš Vitorijos klubą, o šį savaitgalį katalonai vietiniame fronte susitiks su "Monbus Obradoiro" ekipa.

Milano "AX Armani Exchange": Luigi Datome 17, Devonas Hallas 16, Konstantinas Mitoglou ir Shavonas Shieldsas 11, Sergio Rodriguezas 6, Nicolo Melli ir Kyle'as Hinesas 5, Kalebas Tarczewkis ir Troy'us Danielsas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 12, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nikola Mirotičius 10, Kyle'as Kuričius ir Nickas Calathesas 9, Cory Higginsas ir Rokas Jokubaitis 5, Sertačas Šanli ir Pierre'as Oriola 4, Rolandas Šmitas 2 taškai;