*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.
*Gegužės 30 d. startuoja Turkijos lygos pusfinalio serija.

Higginso traukiama "Barca" atsirevanšavo ASVEL ekipai

2023-01-11
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" pergale pradėjo antrąjį Eurolygos reguliariojo sezono ratą.

Katalonai Vilerbane 82:75 įveikė ASVEL ekipą ir atsirevanšavo prancūzams už pralaimėjimą pirmajame rate "Palau Blaugrana" arenoje.

Tai buvo pirmasis Barselonos krepšininkų dvigubos savaitės mačas. Penktadienį namuose Šaro auklėtiniai susitiks su Stambulo "Anadolu Efes" ekipa.

Katalonai po Laprovittolos ir Kaliničiaus taškų išsiveržė į priekį (0:4) ir iki aštuntos minutės, kai rezultatą persvėrė Mathewsas (13:11).

Antrajame kėlinyje Higginsas sugrąžino pranašumą "Barcai" (17:18), vėliau sėkmingą atkarpą sužaidė Abrinesas pelnęs 11 taškų (24:31). Po Jokubaičio taškų katalonų persvara tapo dviženklė (26:37).

Po ilgosios pertraukos ASVEL spurtavo 12:0 ir persvėrė rezultatą (45:42). Mirotičiaus pastangomis Barselonos krepšininkai vėl buvo priekyje (49:53).

Lemiamo ketvirtčio pradžioje Kahudi išvedė Vilerbano klubą į priekį (66:63). Rungtynių pabaigoje Higginso vedama "Barca" perlaužė rungtynes ir iškovojo pergalę 82:75.

Vilerbano ASVEL: Youssoupha Fallas 23, Jonahas Mathewsas 17, Charlesas Kahudi 11, Zaccharie Risacheras ir Parkeris Jacksonas-Cartwrightas 7, Amine'as Noua ir Retinas Obasohanas 4, Antoine'as Diotas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 19, Cory Higginsas 16, Alexas Abrinesas 14, Rokas Jokubaitis 13, Nicolas Laprovittola 5, Sertačas Šanli ir Janas Vesely 4, Nikola Kaliničius 3, Oscaras Da Silva ir Kyle'as Kuričius 2 taškai;