*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Prieš Eurolygos pertrauką "Barca" nepaliko vilčių Bolonijos ekipai

2023-02-09
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prieš pertrauką Eurolygoje iškovojo triuškinančią pergalę Bolonijoje.

Katalonai išvykoje 92:75 nepaliko vilčių "Virtus" krepšininkams ir atsirevanšavo italams už pralaimėjimą Barselonoje (75:83).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Barselonos krepšininkai turėjo net 37 taškų persvarą.

"Barcai", tai buvo 16-asis laimėjimas Eurolygoje, o į tarptautinį frontą Šaro kariauna sugrįš po dviejų savaičių vasario 24-ąją namuose priimdami Monako krepšininkus.

Laprovittola pelnė pirmuosius penkis "Barcos" taškus (2:5), vėliau Mirotičius įsmeigė du tritaškius (6:13). Po pirmojo kėlinio katalonai pirmavo (17:22).

Antrojo kėlinio pradžioje po Mickey tritaškio komandas skyrė tik 1 taškas (23:24), tačiau "Barcą" į priekį truktelėjo penki iš eilės Abrineso taškai (23:29). Po Mirotičiaus taškų pervara pirmą kartą tapo dviženklė (23:34), o netrukus pranašumas išaugo iki 22 taškų (23:45).

Po ilgosios pertraukos Jokubaitis pelnė 5 taškus, o Kaliničius pridėjęs tolimą metimą padidino persvarą iki 32 taškų (28:30). Įpusėjus kėliniui po Mirotičiaus tritaškio pranašumas išaugo iki 36 taškų (29:65).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Tobey dviejų taškų "Barcos" persvara tapo rekordinė 37 taškų (39:76). Po to Bolonijos ekipai pavyko sumažinti deficitą ir likus žaisti kiek daugiau, nei 3 min. po Belinelli tolimo metimo komandas skyrė 21 taškas (60:81), pergalę katalonai iškovojo rezultatu 92:75.

Bolonijos "Virtus": Mam Jaiteh 14, Iffe Lundbergas 13, Marco Belinelli 12, Tornike Šengelija 10, Ismaelis Bako 8, Niccolo Mannionas ir Kyle'as Weemsas 6, Jordanas Mickey ir Milošas Teodosičius 3 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 17, Alexas Abrinesas 16, Rokas Jokubaitis 13, Nicolas Laprovittola 10, Nikola Kaliničius ir Cory Higginsas 9, Mike'as Tobey 7, Jamesas Nnaji 6, Janas Vesely 4, Tomašas Satoransky 1 taškas;