*Rugsėjo 29 d. kova dėl Turkijos prezidento taurės.
*Spalio 4 d. startuoja Eurolygos sezonas.
*Spalio 25 d. į Stambulą atvyksta Eurolygos čempionai.
*Lapkričio 15 d. Šaras atvyksta į Kauną.
*Gruodžio 17 d. Šaro vizitas "Palau Blaugrana" arenoje.

Bobano debiutas pažymėtas triuškinančia "Fenerbahce" pergale prieš Bursos ekipą

2024-09-24
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo penktąją pergalę pasiruošimo sezonui etape.

Stambulo "Fenerbahce" komanda savo aikštėje 107:66 nepasigailėjo Bursos "Bursaspor" krepšininkuų.

Šiose rungtynėse debiutavo Bobanas Marjanovičius, kuris rungtynes pradėjo startiniame penkete ir pelnė 15 taškų.

Šį sekmadienį Šaro laukia dvikova su Stambulo "Anadolu Efes" dėl Turkijos prezidento taurės.

Hayesas tritaškiu atidarė rungtynes sužaidus minutę (3:0), po minutės Marjanovičius dėjimu pelnė pirmuosius savo taškus "Fenerbahce" gretose (5:0). Po šeimininkų spurto 8:0, Bursos krepšininkai atsakė 6 taškais be atsako (8:6). Hayeso ir Colsono tritaškiai neleisdavo varžovams priartėti (21:16), tačiau svečiai Browno pastangomis sumažino deficitą iki minimumo (21:20).

Antrajame kėlinyje po Birseno taškų atsikovojus kamuolį puolime "Fenerio" persvara pirmą kartą tapo dviženklė (32:22). Įpusėjus kėliniui Mahmutoglu įsmeigė du tritaškius paeiliui (40:24). Po pirmos mačo pusės Šaro auklėtiniai pirmavo 51:34.

Po pertraukos Turkijos čempionų pranašumas tapo didesnis, nei 20 taškų (56:34). Sužaidus 4 min. Hallas baigė ataką dėjimu po perimto kamuolio (67:38), o vėliau pridėjęs tritaškį padidino varžovų deficitą iki 32 taškų (70:38). Likus žaisti 3 min. tritaškį įsmeigė ir Marjanovičius (77:38). Likus žaisti 2 min. Marjanovičiaus dėjimas padidino pranašumą iki 41 taško (81:40).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formolumas, likus žaisti pustrečios minutės Birsenas pelnė šimtąjį "Fenerbahce" komandos tašką (101:58), o rungtynes Šaro auklėtiniai laimėjo rezultatu 107:66.

Stambulo "Fenerbahce": Wade'as Baldwinas 16, Bobanas Marjanovičius 15, Melihas Mahmutoglu 14, Nigelis Hayesas-Davisas 13, Metečanas Birsenas 11, Bonzie Colsonas ir Scottie Wilbekinas 8, Devonas Hallas ir Sertačas Šanli 7, Nicolo Melli 4, Marko Guduričius ir Mertas Eksioglu 2 taškai;