NAUJIENOS
* LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Eurolygos rungtynės sustabdytos mažiausiai iki balandžio 11-osios dienos.
* "Žalgirio" žaidėjams ir treneriams leidžiama palikti komandą iki Eurolygos sezono atnaujinimo.
* Rytoj (kovo 14d.) turėjęs vykti pokalbis su Šaru "Žalgirio" arenoje nukeltas į gegužės mėnesį.

Š.Jasikevičius: Jaučiausi lyg būčiau nukritęs iš mėnulio

2009-12-04
Po penkių mėnesių pertraukos į aikštę grįžęs Atėnų "Panathinaikos" atakų organizatorius Šarūnas Jasikevičius kovų sūkuryje jautėsi neįprastai. Tiesa, lietuvio sugrįžimas nebuvo labai prastas.

Krepšininkas per 14 minučių surinko 4 taškus, atliko kelis sau įprastus juvelyrinius perdavimus ir padėjo savo komandai įveikti Milano "Armani Jeans" klubą.

"Jaučiausi, lyg būčiau nukritęs iš mėnulio, - sakė Š.Jasikevičius. - Ilgai nerungtyniavau, todėl manau, kad tik laiko klausimas, kada grįšiu į ritmą. Fiziškai jaučiuosi gerai, tačiau norėčiau tapti šiek tiek staigesniu ir vikresniu. Vis dėlto nenoriu savęs spausti, nes galiu persitempti. Norėčiau padėkoti "Panathinaikos" sirgaliams, kurie mane sutiko labai šiltai. Būdamas aikštėje ir žaisdamas su savo komandos draugais jaučiausi puikiai. Juk vėl galėjau žaisti krepšinį. Manau, kad visa tai dar tik pradžia."

Primename, kad sezono pradžią Š.Jasikevičius buvo priverstas praleisti dėl vasarą atliktos kelio operacijos. Dėl traumos gynėjas negalėjo padėti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, Europos čempionate Lenkijoje pasirodžiusiai žemiau savo galimybių ribos.

šaltinis: krepsinis.net

0 comments:

Rašyti komentarą