NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Š.Jasikevičius: "Visi žino, kad galime įveikti bet ką"

2013-01-24
Šarūnas Jasikevičius duodamas interviu vienam iš Ispanijos radijo stočių negalėjo tiksliai įvardinti priežasties, kuri leistu stabilizuoti banguojantį Barselonos žaidimą:

"Sunku kažką pasakyti. Nežinau ar mums trūksta talento ar reikia naujo žaidėjo. Gal mums trūksta atsidavimo, o gal tiesiog nesame tokie geri. Man tikrai sunku į šį klausimą atsakyti. Viską ką žinau tai, kad treniruojamės su pakilimais ir nuosmukiais, bei taip pat žaidžiame"

"Momentais mūsų žaidimas neblizga, tačiau tu privalai žinoti kaip laimėti rungtynes žaidžiant blogai. Tai mes parodėme praėjusią savaitę. Visada stengiamės tobulinti žaidimą ir nemeluosiu mūsų žaidimas nėra geras".

Tačiau prieš artėjančią dvikovą su Vitorijos "Caja Laboral" komanda lietuvis rado ir teigiamu argumentų leidžiančių tikėtis pergalės ir geresnio žaidimo:

"Mes laimėjome visas svarbiausias rungtynes Europoje. Nugalėjome CSKA, "Real", "Fenerbahce Ulker" ir "Olympiacos", kurie yra Eurolygos čempionai. Tačiau privalome būti pastovesni. Visi žino, kad galime įveikti bet ką, bet po gerų rungtynių ateina kitos  - blogos ir tai turime pakeisti".

0 comments:

Rašyti komentarą