Š.Jasikevičius: "Širdyje tikrai nenorėčiau atkrintamosiose žaisti su "Panathinaikos"

2013-03-06
Šarūnas Jasikevičius trečiadienį atvyko į Graikiją kur ketvirtadienio vakarą žais Eurolygos Top 16 etapo rungtynes prieš Pirėjaus "Olympiacos" komandą.

Krepšininkas keturis metus atstovavo "Panathinaikos" komandai, todėl tikino, kad žaisti su Barselona prieš "raudonuosius" bus visai kitaip. Įžaidėjas taip pat teigė, kad nenorėtu Eurolygos atkrintamosiose susitikti su buvusiu "Panathinaikos" klubu.

- Kaip jautiesi sugrįžęs į Graikiją ir kad teks žaisti prieš "Olympiacos"?
- Tiesą pasakius yra visiškai kitaip žaisti prieš "Olympiacos", kai tu nesi "Panathinaikos" žaidėjas. Stengsiuosi atlikti savo pareigas aikštelėje. Turime padaryti viską, kad laimėtume.

- Atrodo yra labai daug galimybių, kad Eurolygos atkrintamosiose žaisite su "Panathinaikos".
- Tai tiesa, bet nenoriu dabar apie tai galvoti. Dar anksti apie tai kalbėti, bet širdyje tikrai nenorėčiau, kad taip nutiktų. Nenorėčiau žaisti prieš buvusią komandą. Yra dar laiko ir linkiu, kad viskas pasikeistų ir Barselonai su "Panathinaikos" nereikėtų kovoti tarpusavyje dėl bilieto į Finalo ketvertą.

- Ar pasiilgai Graikijos?
- Man patinka Barselonoje. Jaučiuosi ten geriau nei bet kuriame kitame mieste. Mano šeima taip pat mylį šį miestą todėl esu laimingas būtent ten.

Už pagalbą verčiant tariame ačiū Georgia'i!

0 comments:

Rašyti komentarą