NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: "Top16 etape turime geriau save paruošti, ypač prieš stipresnius varžovus (VIDEO)

2015-12-10
Šarūnas Jasikevičius šįvakar vėl įžengs į 'Palau Blaugrana' areną, kurioje sužaidė ne vieną įsimintiną mačą vilkdėmas Barselonos marškinėlius.

Praėjusį sezoną katalonai nepamiršo savo buvusio krepšininko ir lietuviui įteikė klubo marškinėlius su žaidėjų parašais, bei atminimo nuotrauką.

Abi ekipos jau užsitikrino vietą Top16 etape, tačiau šeimininkai nestokoja ambicijų parklupdyti kauniečius ir užiimti pirmąją vietą C grupėje.

Į savo mylimą miestą sugrįžęs Š.Jasikevičius nedaugžodžiavo apie buvusią komandą: "Tai labai gerai organizuota komanda, turinti daug pasirinkimų ir snaiperių".

G.Krapiko asistentas pridūrė, kad Top16 etape "Žalgiris" turi geriau pasiruošti rungtynėms ypač prieš Europos grandus: "Laimėjome rungtynes, kurias privalėjome, kad patektume į kitą etapą. Jei norime gerai pasirodyti Top16 etape, turime geriau save paruošti, bei geriau žaisti prieš stipresnius varžovus" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Mačas tarp "FC Barcelona Lassa" ir Kauno "Žalgirio" prasidės šįvakar 22:00 val.


0 comments:

Rašyti komentarą