*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Iki pabaigos kovoję žalgiriečiai nusileido Ispanijos čempionams

2016-12-08
Kauno "Žalgirio" krepšininkai po dviejų pergalių iš eilės Eurolygoje buvo priversti pripažinti Ispanijos čempionų pranašumą.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujami žalgiriečiai išvykoje 91-96 nusileido Madrido "Real" klubui. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (49:49), įnirtinga kova vyko ir po ilgosios pertraukos. Ispanus rungtynių pabaigoje tempė jaunasis Luka Dončič'ius įsmeigęs du skaudžius tritaškius.

Kitą savaitę Lietuvos čempionai savo aikštėje susitiks su Pirėjo "Olympiacos" komanda.

Madrido "Real": Luka Dončič'ius 17, Gustavo Ayon'as 14, Felipe Reyes'as 12, Anthony Randolph'as 11, Jonas Mačiulis ir Othello Hunter'is 10, Rudy Fernandez'as 7, Andres'as Nocioni 6, Dontaye Draper'is 4, Jaycee Carroll'as 3, Jeffery Taylor'as 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Kevinas Pangosas 19, Brock'as Motumas 17, Paulius Jankūnas 13, Edgaras Ulanovas 12, Artūras Milaknis 11, Leo Westermann'as 6, Lukas Lekavičius 5, Augusto Lima 4, Renaldas Seibutis ir Robertas Javtokas 2 taškai;