"Žalgiris" palaužė CSKA ir apgynė "Gloria Cup" titulą

2018-09-16
Kauno "Žalgirio" krepšininkai apgynė prieš metus Turkijoje iškovotą "Gloria Cup" taurę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Antalijoje vykusiame draugiškame šešių komandų turnyre 81:73 finale palaužė Maskvos CSKA komandą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo CSKA krepšininkai, kurie iškart išsiveržė į priekį susikraudama solidžią persvarą (15:6). Antrojo kėlinio viduryje po P.Jankūno dvitaškio su pražanga "Žalgiris" atsidūrė priekyje (23:25). Pirmoji mačo pusė baigėsi maskviečiams pirmaujant 35:31.

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė žalgiriečiai prieš lemiamą ketvirtį įgijo 5 taškų persvarą (51:56).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po N.Wolterso tolimo metimo kauniečių pranašumas tapo 8 taškai (51:59). Neilgai trukus rusai surengė spurtą 10:2 ir išlygino rezultatą (61:61). Likus žaisti dvi minutes M.Grigonis pelnė 4 taškus iš eilės (68:72). Vėliau Grigonis pridėjo dar 5 taškus, kurie stipriai pastumėjo kauniečius link pergalės (69:77). Rungtynės baigėsi "Žalgirio" pergale rezultatu 81:73.

Jau kitą savaitę žalgiriečiai pradeda naująjį 2018/2019 metų sezoną. Rugsėjo 22-ąją dieną "Žalgiris" savo aikštėje susitiks su Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komanda Lietuvos krepšinio lygoje.

Maskvos CSKA: Cory Higginsas 21, Kyle'as Hinesas 16, Danielis Hackettas 14, Alecas Petersas ir Othello Hunteris 10, Aleksandras Khomenko 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Nate'as Woltersas 18, Marius Grigonis 15, Artūras Milaknis 12, Antanas Kavaliauskas 11, Paulius Jankūnas 9, Aaronas White'as, Rokas Jokubaitis ir Brandonas Daviesas 4, Thomas Walkupas ir Laurynas Birutis 2 taškai;