Milane pralaimėjęs "Žalgiris" lieka be pergalių Eurolygoje

2019-10-11
Kauno "Žalgirio" komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami kauniečiai pirmose išvykos rungtynėse 81:85 turėjo pripažinti Milano "AX Armani Exchange" komandos pranašumą.

Žalgiriečiai pirmųjų rungtynių taškų laukė daugiau, nei pusę pirmojo kėlinio, kuriuos pelnė M.Grigonis (8:2). Po pirmojo kėlinio Milano ekipą pirmavo 23:7.

Antrojo kėlinio pradžioje Š.Jasikevičiaus auklėtiniai surengė spurtą 10:0 ir sumažino deficitą iki 6 taškų (23:17). Šeimininkai S.Rodriguezo pastangomis atlaikė lietuvių šturmą ir išlaikė pranašumą 43:36.

Trečiajame kėlinyje "AX Armani Exchange" komanda susigrąžino dviženklę persvarą (53:43), tačiau įpusėjus kėliniui Lietuvos čempionai perpus sumažino atsilikimą (55:50). Po trijų kėlinių 64:59 priekyje buvo "Žalgirio" varžovai.

Sužaidus daugiau, nei 2 minutes ketvirtajame kėlinyje S.Rodriguezas sudėtingu tritaškiu atstatė Milano komandos dviženklę persvarą (71:61). Kauniečius į priekį stumtelėjo 7 iš eilės T.Walkupo taškai (73:70). Likus žaisti 25 sekundes M.Grigonis dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 2 taškų (81:79), o V.Micovas atsakė dviem baudų metimais. Tuomet Grigonis dar pelnė du taškus, tačiau S.Rodriguezas realizavo baudos metimus įtvirtindamas Milano pergalę 85:81.

Kitą savaitę "Žalgiris" savo aikštėje priims Karališkąjį Madrido "Real" klubą.

Milano "AX Armani Exchange": Sergio Rodriguezas 17, Jeffas Brooksas 14, Vladimiras Micovas 13, Luisas Scola 11, Kalebas Tarczewskis ir Aaronas White'as 8, Michaelas Rollas 6, Amedeo Della Valle ir Paulas Biligha 4 taškai;

Kauno "Žalgiris": Thomas Walkupas 19, Marius Grigonis 13, Lukas Lekavičius 11, Jock'as Landale'as 10, Artūras Milaknis 8, Paulius Jankūnas 6, Nigelis Hayesas ir Zachas LeDay'us 5, Martinas Gebenas ir Edgaras Ulanovas 2 taškai;