*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Deja vu: katalonams antrus metus paeiliui iš rankų išslydo Ispanijos Supertaurės titulas

2021-09-12
Šarūnui Jasikevičiui antrus metus paeiliui nepavyko iškovoti Ispanijos Supertaurės titulo.

Katalonai finale po dramatiškos kovos 83:88 turėjo pripažinti Madrido "Real" klubo pranašumą.

"Barca" dar trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo solidžią 17 taškų persvarą (69:52), bet vėliau vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis.

Rungtynių pradžioje "Barca" laikėsi deka tolimų metimų, kurių pataikė net keturis (14:9). Kėlinio pabaigoje "Real" žaidėjas Vukčevičius tolimu metimu išlygino rezultatą (22:22).

Pirmąją antrojo kėlinio minutę Llullas pirmą kartą išvedė sostinės krepšininkus į priekį (23:24). Katalonai į tai atsakė sėkminga atkarpa 7:0 ir vėl perėmė iniciatyvą (30:24). Š.Jasikevičiaus auklėtiniai iki kėlinio pabaigos išlaikė persvarą (46:40).

Trečiajame kėlinyje po Higginso baudos "Barcos" persvara tapo dviženklė (50:40). Po Mirotičiaus tritaškio katalonai įgijo 17 taškų persvarą (59:42). Kėlinio pabaigoje Llullas įsmeigė du tritaškius ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino katalonų persvarą iki 9 taškų (71:62).

"Barca" penkiais Higginso taškais iš eilės atstatė dviženklę persvarą (76:66). Po šešių iš eilės Poirier taškų katalonų persvara ištirpo iki minimumo (79:78). Likus žaisti 1:44 min. Williamsas-Gossas tritaškiu išlygino rezultatą (81:81). Likus žaisti 1:22 min. Yabusele baudų metimais išvedė "Real" į priekį (81:83), Daviesas prasidėjus paskutinei minutei išlygino rezultatą (83:83). Likus žaisti 35,2 sek. Poirier realizavo dvi baudas (83:85). Likus žaisti 17,3 sek. Alocenas įmetė baudą (83:86). Davieso tritaškis skriejo pro šalį, o likus žaisti 1,6 sek. Yabusele baudos metimais įtvirtino "Real" pergalę (83:88).

Jau kitą savaitę startuoja Ispanijos pirmenybės, o Barselonos krepšininkai sezoną atidarys rungtynėmis namuose prieš Mursijos UCAM ekipą.

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 16, Brandonas Daviesas 13, Nikola Mirotičius 12, Pierre'as Oriola ir Nickas Calathesas 11, Kyle'as Kuričius 8, Nigelis Hayesas 5, Rolandas Šmitas 4, Alexas Abrinesas 3;

Madrido "Real": Sergio Llullas 24, Vincentas Poirier 16, Carlosas Alocenas 11, Nigelis Williamsas-Gossas 9, Thomas Heurtelis ir Guerschonas Yabusele 7, Fabienas Causeuras ir Jeffas Tayloras 4, Adamas Hanga ir Tristanas Vukčevičius 3 taškai;