*Spalio 4 d. startuoja Eurolygos sezonas.
*Spalio 25 d. į Stambulą atvyksta Eurolygos čempionai.
*Gruodžio 17 d. Šaro vizitas "Palau Blaugrana" arenoje.

Eurolygos starte Šaro kariauna patiesė "Olympiacos"

2024-10-04
Šarūnas Jasikevičius pergale atidarė naująjį 2024/2025 metų Eurolygos sezoną.

Lietuvio treniruojama Stambulo "Fenerbahce" komanda pirmose rungtynėse 82:71 savo aikštėje nugalėjo Pirėjo "Olympiacos" ekipą.

Kitą savaitę Eurolygoje Šaro laukia Stambulo derbis prieš "Anadolu Efes", o šį sekmadienį prasideda ir Turkijos pirmenybės.

Likus žaisti pusantros minutės pirmajame kėlinyje Wilbekinas patyrė traumą ir paliko aiktelę padedamas komandos draugų. "Fenerbahce" didžiają laiko dalį pirmoje rungtynių pusėje buvo priekyje, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė graikai, kurie po 20 minučių pirmavo 36:32.

Po pertraukos Šaro auklėtiniai vedami Baldwino spurtavo 11:0 ir susigrąžino pranašumą (47:42).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti beveik 4 min. "Fenerbahce" įgijo 8 taškų persvarą (73:65), o likus žaisti 2 min. Hayesas pataikė tolimą metimą su pražanga ir turkų persvara pirmą kartą tapo dviženklė (79:69). Šaro komanda laimėjo rungtynes prieš Pirėjo klubą rezultatu 82:71.

Stambulo "Fenerbahce": Wade'as Baldwinas 19, Nigelis Hayesas-Davisas 15, Bonzie Colsonas 10, Bobanas Marjanovičius 8, Sertačas Šanli 7, Nicolo Melli ir Devonas Hallas 5, Marko Guduričius ir Khemas Birchas 4, Artūrs Žagars 3, DyShawnas Pierre'as 2 taškai;

Pirėjo "Olympiacos": Moses'as Wrightas 15, Shaquielle'as McKissicas 13, Sasha Vezenkovas 11, Filipas Petruševas 9, Nigelis Williamsas-Gossas ir Tyleris Dorsey 6, Evanas Fournier 5, Thomas Walkupas, Luca Vildoza ir Alecas Petersas 2 taškai;