Š.Jasikevičius: "Kažko norisi jau daugiau" (VIDEO)

2019-11-10
Šaltinis: lkl.lt

"Žalgiris" pirmąjį LKL reguliariojo sezono ratą baigė be pralaimėjimų

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmąjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono ratą baigė be pralaimėjimų.

Žalgiriečiai išvykoje 91:65 įveikė Alytaus "Sintek-Dzūkija" komandą, bei su devyniomis pergalėmis užtikrintai pirmauja šalies čempionate.

Kauniečiai mačą pradėjo septyniais taškais be atsako (0:7), tačiau vėliau žaidimas pradėjo strigti ir po pirmojo kėlinio turėjo minimalų deficitą (18:17). Antrojo kėlinio viduryje alytiškių persvara šoktelėjo iki 8 taškų (31:23). Kėliniui artėjant į pabaigą žalgiriečiai priartėjo, o pirmąją rungtynių pusę uždarė tolimas A.Milaknio metimas išvedęs "Žalgirį" į priekį (39:40).

Po ilgosios pertraukos šalies čempionų gretose krepšys atsirišo snaiperiams, kurių pastangomis kauniečiai greitai susikrovė dviženklę persvarą (42:53). Po trijų kėlinių Š.Jasikevičiaus auklėtiniai turėjo 17 taškų pranašumą (51:68). Per paskutines 10 minučių "Žalgiris" nepaleido iniciatyvos ir iškovojo užtikrintą pergalę 91:65.

Kitą savaitę "Žalgirio" laukia dvejos išvykos rungtynės. Penktadienį Eurolygos dvikova Pirėjuje su "Olympiacos", o sekmadienį akistata Pasvalyje su "Pieno žvaigždėmis".

Alytaus "Sintek-Dzūkija": Loganas Mclane'as 12, Paulius Danisevičius 11, Artūras Jomantas, Adrianas Bowie 8, Egidijus Dimša 7, Chauncey Collinsas ir Mindaugas Sušinskas 5, Radoslavas Pekovičius 4, Martynas Pocevičius ir Lukas Kvedaravičius 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Jock'as Landale'as 14, Martinas Gebenas 12, Artūras Milaknis 11, Rokas Jokubaitis 9, Paulius Jankūnas ir Nigelis Hayesas 8, Lukas Lekavičius, Zachas LeDay'us ir Karolis Lukošiūnas 6, Thomas Walkupas 5, Alexas Perezas 4, Edgaras Ulanovas 2 taškai;

ŠARAS.vs.Duke|NCAA|1997.01.26 (15 PTS) (VIDEO)

"Žalgiris" - "FC Barcelona" |2019.11.08| (FOTO-39)

2019-11-09

Š.Jasikevičius: "Visiškai ne tokias įsivaizdavau šias rungtynes" (VIDEO)

2019-11-08

Mirotičiaus ir Higginso nesustabdę žalgiriečiai nusileido "FC Barcelona" klubui

Kauno "Žalgirio" krepšininkai po pergalės prieš "Fenerbahce" komandą nesugebėjo įkasti katalonams.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 86:93 turėjo pripažinti Barselonos "FC Barcelona" klubo pranašumą.

Žalgiriečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir iškart išsiveržė į priekį 5:0. Katalonai atsakė 5 iš eilės R.Šmitso taškais (5:5), o vėliau N.Mirotičiaus (13 taškų per kėlinį) dominavimas leido svečiams būti priekyje 23:20.

Antrajame kėlinyje Barselona ir toliau kontroliavo rungtynes ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 7 taškų persvarą (40:47).

Antrąją mačo pusę kauniečiai pradėjo spurtu 7:0 ir išlygino rezultatą (47:47). Likus žaisti 4 minutes trečiajame kėlinyje po Z.LeDay'aus dviejų taškų "Žalgiris" vėl buvo priekyje (51:50). Tuomet varžovų gretose darbo ėmėsi C.Higginsas ir N.Mirotičius, kurie per 4 minutes kartu pelnė 14 taškų (61:66).

Sužaidus 2 minutes ketvirtajame kėlinyje "Žalgirio" deficitas tapo dviženklis (64:74). Š.Jasikevičiaus auklėtiniai nepasidavė ir likus žaisti kiek mažiau, nei 2 minutes po N.Hayeso tolimo metimo priartėjo iki 4 taškų (83:87). Vis dėlto katalonai rungtynių pabaigoje neatidavė iniciatyvos ir pasiekė pergalę 93:86.

Kauniečiai su 3 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais rikiuojasi 11-oje vietoje.

Šį sekmadienį žalgiriečių laukia išvykos rungtynės Alytuje, o artimiausias Eurolygos rungtynes žais po savaitės Pirėjuje.

Kauno "Žalgiris": Zachas LeDay'us 16, Thomas Walkupas ir Marius Grigonis 14, Artūras Milaknis 11, Jock'as Landale'as 10, Nigelis Hayesas 8, Lukas Lekavičius 6, Alexas Perezas 5, Paulius Jankūnas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 27, Nikola Mirotičius 24, Adamas Hanga ir Pierre Oriola 9, Ante Tomičius 8, Malcolmas Delaney 7, Rolands Šmits 5, Brandonas Daviesas 4 taškai;

Š.Jasikevičius: "Barcelona" sudėtis - geriausia Europoje" (VIDEO)

2019-11-07

ŠARAS.vs.Estudiantes|ACB|2002.01.03 (13 PTS) (VIDEO)

2019-11-06

"Žalgiris" - "Juventus" |2019.11.03| (FOTO-15)

2019-11-03

Š.Jasikevičius: "Žaidėme be energijos ir fiziškumo" (VIDEO)

Trijų rungtynių maratoną "Žalgiris" baigė pergale prieš uteniškius

Kauno "Žalgirio" krepšininkai trijų rungtynių maratoną šią savaitę baigė pergale namuose.

Kauniečiai vadovaujami Šarūno Jasikevičiaus savo aikštėje 86:80 pranoko Utenos "Juventus" komandą ir iškovojo 8-ąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje.

Kitą savaitę žalgiriečių laukia dvikova namuose su Barselonos "FC Barcelona", o LKL pirmenybėse mačas Alytuje su "Sintek-Dzūkija".

Kauno "Žalgiris": Lukas Lekavičius 16, Artūras Milaknis 11, Martinas Gebenas ir Zachas LeDay'us 10, Edgaras Ulanovas 9, Paulius Jankūnas 8, Nigelis Hayesas 6, Thomas Walkupas 5, Alexas Perezas ir Jock'as Landale'as 4, Karolis Lukošiūnas 3 taškai;

Utenos "Juventus": Marius Runkauskas 22, Bryantas Crawfordas 15, Vytautas Šulskis 12, Gytis Radzevičius 9, Shannonas Scottas 8, Darius Tarvydas ir Julius Jucikas 5, Norbertas Giga 4 taškai;

Instagram: Our traditional visit to Acropolis before we leave Athens.!!!

2019-11-02

Š.Jasikevičius: "Fantastiška pergalė" (VIDEO)

2019-11-01
Šaltinis: zalgiris.lt

Trileryje Stambule - Jasikevičiaus pergalė prieš Obradovičių

Kauno "Žalgirio" krepšininkai kovingumu iki paskutinių sekundžių išplėšė pergalę Stambule

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 79:76 parklupdė Željko Obradovičiaus treniruojamą "Fenerbahce" komandą.

Nuo pirmų rungtynių minučių vyko lygi kova ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 17:17. Antrajame ketvirtyje toliau vyko atkakli kova, tačiau kėlinio pabaigoje "Fenerbahce" įgijo kiek solidesnį pranašumą (38:29). Pirmoji rungtynių pusė baigėsi turkams pirmaujant 40:33.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai mažai žingsneliais vis artėjo link varžovų, likus žaisti 4 minutes kėlinyje A.Perezas metimu iš po krepšio išlygino rezultatą (47:47). Tuomet šeimininkai atsakė spurtu 12:3 ir suigrąžino persvarą (59:50). Po trijų kėlinių "Žalgirio" deficitas siekė 7 taškus (59:52).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui D.Williamsas tolimu metimu padidino turkų persvarą iki 8 taškų (69:61). Žalgiriečiai atsakė N.Hayeso ir E.Ulanovo tritaškiais po kurių deficitas ištirpo iki 2 taškų (69:67). Turkų spurtas 7:2 vėl atitolino kauniečius nuo šeimininkų (76:69). Likus žaisti 50 sekunžių M.Grigonis įsmeigė tritaškį (76:72), o vėliau kauniečiai perėmė kamuolį ir N.Haysesas pelnė du taškus su pražanga (76:75). Likus žaisti 7 sekundes M.Grigonis išvedė "Žalgirį" į priekį (76:77), o vėliau pridėjęs du baudos metimus išplėšė pergalę 79:76.

Kitą savaitę kauniečiai savo aikštėje priims galingąjį "FC Barcelona" klubą, kuris savo sąskaitoje turi 5 pergales ir 1 pralaimėjimą.

Stambulo "Fenerbahce": Nando De Colo 29, Kostas Sloukas 13, Derrickas Williamsas 12, Jan Vesely 8, Luigi Datome 5, Ali Muhammedas 4, Tarikas Biberovičius ir Joffrey Lauvergne 2, Nikola Kaliničius 1 taškas;

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 19, Zachas LeDay'us 16, Nigelis Hayesas ir Paulius Jankūnas 9, Jock'as Landale'as 8, Alexas Perezas 7, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas 4, Artūras Milaknis 3 taškai;

Šaras ir Željko Stambule |2019.11.01| (FOTO-1)