2019-03-23

Š.Jasikevičius: "Stengiamės patektį į aštuonetą dėl savęs ir dėl sirgalių" (VIDEO)

2019-03-22

Prieš autsaiderius dominavęs "Žalgiris" tęsia kovą dėl ketvirtfinalio

Kauno "Žalgirio" krepšininkai paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse namuose iškovojo įtikinamą ketvirtąją pergalę iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 28-ojo turo rungtynėse 94:67 susitvarkė su lygos autsaideriais Stambulo "Darussafaka" žaidėjais.

Kauniečiai jau antrojo kėlinio pradžioje susikrovė dviženklę persvarą (28:18), o vėliau šalies čempionai tiesiog dominavo visų rungtynių metu.

"Žalgiriui" Eurolygoje liko sužaisti du mačus, abu jie vyks išvykose. Kitą savaitę laukia kelionė į Pirėjų, o reguliarųjį sezoną (balandžio 4-ąją) baigs rungtynėmis Madride prieš Eurolygos čempionus "Real" krepšininkus.

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 13, Deonas Thompsonas, Nate'as Woltersas ir Artūras Milaknis 12, Marius Grigonis 11, Rokas Jokubaitis 9, Aaronas White'as, Antanas Kavaliauskas ir Edgaras Ulanovas 6, Thomas Walkupas 4, Leo Westermannas 3 taškai;

Stambulo "Darussafaka": Jeremy Evansas 14, Muhammedas Baygulas 11, Michaelas Ericas 9, Dogusas Ozdemiroglu 7, Mertas Akay'us ir Toney Douglasas 6, Oguzas Savašas 4, Stantonas Kiddas ir Jonas Diebleris 3, Emircanas Kosutas ir Berkas Demiras 2 taškai;

Š.Jasikevičius: "Turime atiduoti duoklę žiūrovams" (VIDEO)

2019-03-21

Š.Jasikevičius: "Turime didžiuotis komanda" (VIDEO)

Šaltinis: zalgiris.lt

Dviženklį deficitą panaikinęs "Žalgiris" triumfavo Tel Avive

2019-03-20
Kauno "Žalgirio" krepšininkai išsaugojo viltis žengti į Eurolygos kitą etapą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai gyvybiškai svarbiose rungtynėse Tel Avive po dramatiškos kovos 85:83 parklupdė "Maccabi" klubą.

Antrojo kėlinio pabaigoje Tel Avivo krepšininkai įgijo diženklę 10 taškų persvarą (37:27).  Trečiajame ketvirtyje aikštės šeiminkai ir toliau kontroliavo žaidimą ir sužaidus daugiau, nei 3 minutes turėjo 13 taškų persvarą (52:39). Tačiau tada sekė "Žalgirio" spurtas 13:0 ir rezultatas tapo lygus (52:52). Likus žaisti 2 minutes T.Walkupas dviem taškais išvedė kauniečius į priekį (53:54).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui "Maccabi" ekipa vėl susikrovė solidesnį pranašumą (74:67). Likus žaisti kiek mažiau, nei 3 minutes B.Daviesas baudų metimais sumažino deficitą iki minimumo (77:76). Likus žaisti 2 minutes L.Westermannas perėmęs kamuolį pelnė du taškus ir išvedė "Žalgirį" į priekį (79:80). Vėliau "Maccabi" surengė tikslią ataką, o A.Milaknis atsakė tritaškiu (81:83).

Likus žaisti 11 sekundžių T.Walkupas baudos metimais padidino persvarą iki 4 taškų (81:85). S.Wilbekinas greitai pelnė 2 taškus (83:85), tačiau šeimininkai per likusias 4 sekundes nesugebėjo prasižengti ir "Žalgiris" šventė pergalę.

Lietuvos čempionai iškovoję 12-ąją pergalę pakilo į 10-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Šį penktadienį žalgiriečiai rungtynėmis su lygos autsaideriais Stambulo "Darussafaka" sužais paskutinįjį Eurolygos reguliariojo sezono mačą "Žalgirio" arenoje.

Tel Avivo "Maccabi": Scottie Wilbekinas ir Tarikas Blackas 18, Yovelas Zoosmanas 10, Johnny O'Bryantas ir Angelo Caloiaro 9, Johnas Dibartolomeo 8, Jeremy Pargo 5, Michaelas Rollas 4, Alexas Tyusas 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Leo Westermannas 16, Thomas Walkupas 14, Brandonas Daviesas ir Marius Grigonis 12, Aaronas White'as 11, Artūras Milaknis 8, Edgaras Ulanovas 6, Deonas Thompsonas 4, Antanas Kavaliauskas 2 taškai;

Instagram: Anna Tel Avive

View this post on Instagram

A post shared by Anna Douka-Jasikevicius (@annadouka_jasikevicius) on

Š.Jasikevičius: "Maccabi" startinis penketas turi įspūdingą ūgį" (VIDEO)

2019-03-19

"Žalgiris" - "Pieno žvaigždės" |2019.03.16| (FOTO-15)

2019-03-16

Š.Jasikevičius: "Žaidėjų pastangos ir mentalitetas turėtų džiuginti" (VIDEO)

Kauniečiai trečią kartą šiame sezone įtikinamai įveikė pasvaliečius

Kauno "Žalgirio" krepšininkai be didesnio vargo įveikė pasvaliečius ir įsirašė 22-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas "Žalgiris" savo aikštėje 88:70 pranoko "Pieno žvaigždių" komandą.

Kitą savaitę žalgiriečių laukia trejos rungtynės. Trečiadienį laukia akistata Tel Avive su "Maccabi", penktadienį namuose - Stambulo "Darussafaka", o sekmadienį išvyka į Šiaulius.

Kauno "Žalgiris": Deonas Thompsonas 13, Edgaras Ulanovas 12, Rokas Jokubaitis 11, Aaronas White'as 10, Thomas Walkupas ir Lukas Uleckas 8, Leo Westermannas 7, Brandonas Daviesas ir Nate'as Woltersas 5, Erikas Venskus 4, Artūras Milaknis 3, Marius Grigonis 2 taškai;

Pasvalio "Pieno žvaigždės": Yannickas Franke 20, Tomas Lekūnas 13, Yancy Gates'as 9, Dagoberto Pena 8, Vytautas Šulskis ir Žygimantas Skučas 6, Tomas Galeckas 4, Gytis Sirutavičius 3, Lukas Aukštikalnis 1 taškas;

"Žalgiris" - "FC Bayern" |2019.03.14| (FOTO-35)

2019-03-15

Š.Jasikevičius: "Jeigu aikštelėje yra kūrėjai, tai visa komanda atrodo žymiai gražiau" (VIDEO)

Žalgiriečiai parklupdė Vokietijos čempionus

2019-03-14
Kauno "Žalgirio" krepšininkai tęsia kovą dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pilnoje "Žalgirio" arenoje 85:79 parklupdė Miuncheno "FC Bayern" komandą.

Rungtynės prasidėjo lygia kova ir po pirmųjų 10 minučių žalgiriečiai turėjo trapią 2 taškų persvarą (22:20). Antrojo kėlinio antroje pusėje "Žalgiris" pradėjo didinti persvarą ir likus žaisti kiek mažiau, nei 3 minutes turėjo 10 taškų persvarą (41:31).

Po ilgosios pertraukos kauniečių pranašumas išaugo iki 18 taškų (57:39), o po trijų kėlinių vokiečių deficitas siekė 16 taškų (69:53). Ketvirtajame kėlinyje Miuncheno krepšininkai pradėjo mažinti deficitą ir likus žaisti 17 sekundžių komandas skyrė 5 taškai (83:78).

Rungtynes Lietuvos čempionai laimėjo 5 taškais (85:79) ir atsirevanšavo už pralaimėjimą 4 taškais (88:84) Vokietijoje.

Kitą savaitę laukia dviguba dozė Eurolygos. Trečiadienį mačas Tel Avive prieš "Maccabi", o penktadienį paskutinės reguliaraus sezono rungtynės Kaune su Stambulo "Darussafaka".

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 18, Brandonas Daviesas 16, Leo Westermannas 12, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas 10, Artūras Milaknis 8, Aaronas White'as 5, Deonas Thompsonas 4, Nate'as Woltersas 2 taškai;

Miuncheno "FC Bayern": Nihadas Dedovičius 17, Vladimiras Lučičius, Derrickas Williamsas ir Devinas Bookeris 10, Nemanja Dangubičius ir Maodo Lo 7, Petteris Koponenas ir Leonas Radosevičius 6, Braydonas Hobbsas ir Danilo Barthelis 3 taškai;

Š.Jasikevičius: "Reikia žaisti taip, kaip žaidžiame pastaruoju metu" (VIDEO)