"Žalgiris" - "Pieno žvaigždės" |2019.03.16| (FOTO-15)

2019-03-16

Š.Jasikevičius: "Žaidėjų pastangos ir mentalitetas turėtų džiuginti" (VIDEO)

Kauniečiai trečią kartą šiame sezone įtikinamai įveikė pasvaliečius

Kauno "Žalgirio" krepšininkai be didesnio vargo įveikė pasvaliečius ir įsirašė 22-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas "Žalgiris" savo aikštėje 88:70 pranoko "Pieno žvaigždių" komandą.

Kitą savaitę žalgiriečių laukia trejos rungtynės. Trečiadienį laukia akistata Tel Avive su "Maccabi", penktadienį namuose - Stambulo "Darussafaka", o sekmadienį išvyka į Šiaulius.

Kauno "Žalgiris": Deonas Thompsonas 13, Edgaras Ulanovas 12, Rokas Jokubaitis 11, Aaronas White'as 10, Thomas Walkupas ir Lukas Uleckas 8, Leo Westermannas 7, Brandonas Daviesas ir Nate'as Woltersas 5, Erikas Venskus 4, Artūras Milaknis 3, Marius Grigonis 2 taškai;

Pasvalio "Pieno žvaigždės": Yannickas Franke 20, Tomas Lekūnas 13, Yancy Gates'as 9, Dagoberto Pena 8, Vytautas Šulskis ir Žygimantas Skučas 6, Tomas Galeckas 4, Gytis Sirutavičius 3, Lukas Aukštikalnis 1 taškas;

"Žalgiris" - "FC Bayern" |2019.03.14| (FOTO-35)

2019-03-15

Š.Jasikevičius: "Jeigu aikštelėje yra kūrėjai, tai visa komanda atrodo žymiai gražiau" (VIDEO)

Žalgiriečiai parklupdė Vokietijos čempionus

2019-03-14
Kauno "Žalgirio" krepšininkai tęsia kovą dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pilnoje "Žalgirio" arenoje 85:79 parklupdė Miuncheno "FC Bayern" komandą.

Rungtynės prasidėjo lygia kova ir po pirmųjų 10 minučių žalgiriečiai turėjo trapią 2 taškų persvarą (22:20). Antrojo kėlinio antroje pusėje "Žalgiris" pradėjo didinti persvarą ir likus žaisti kiek mažiau, nei 3 minutes turėjo 10 taškų persvarą (41:31).

Po ilgosios pertraukos kauniečių pranašumas išaugo iki 18 taškų (57:39), o po trijų kėlinių vokiečių deficitas siekė 16 taškų (69:53). Ketvirtajame kėlinyje Miuncheno krepšininkai pradėjo mažinti deficitą ir likus žaisti 17 sekundžių komandas skyrė 5 taškai (83:78).

Rungtynes Lietuvos čempionai laimėjo 5 taškais (85:79) ir atsirevanšavo už pralaimėjimą 4 taškais (88:84) Vokietijoje.

Kitą savaitę laukia dviguba dozė Eurolygos. Trečiadienį mačas Tel Avive prieš "Maccabi", o penktadienį paskutinės reguliaraus sezono rungtynės Kaune su Stambulo "Darussafaka".

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 18, Brandonas Daviesas 16, Leo Westermannas 12, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas 10, Artūras Milaknis 8, Aaronas White'as 5, Deonas Thompsonas 4, Nate'as Woltersas 2 taškai;

Miuncheno "FC Bayern": Nihadas Dedovičius 17, Vladimiras Lučičius, Derrickas Williamsas ir Devinas Bookeris 10, Nemanja Dangubičius ir Maodo Lo 7, Petteris Koponenas ir Leonas Radosevičius 6, Braydonas Hobbsas ir Danilo Barthelis 3 taškai;

Š.Jasikevičius: "Reikia žaisti taip, kaip žaidžiame pastaruoju metu" (VIDEO)

2019-03-13

Vasarą startuos 5-oji krepšinio stovykla Barselonoje su Šarūnu Jasikevičiumi

2019-03-12
Vasarą Barselonoje startuos penktoji krepšinio stovykla "Campu playmaker V" su Šarūnu Jasikevičiumi.

Krepšinio stovykla prasidės liepos 7-ąją ir tęsis iki 13-os dienos.

Kauno "Žalgirio" vyriausiasis treneris dalins pamokas ir patarimus 2001-2010-ųjų metų laikotarpyje gimusiems berniukams ir mergaitėms.

"Campus playmaker V" krepšinio stovykla orientuota į įžaidėjų gebėjimų tobulinimą. Treniruotės bus skirtos techniniams ir taktiniams įgūdžiams ugdyti gynejo pozicijoje.

Kaip ir paskutinius tris metus stovyklos dalyviai bus apgyvendinti "Montanyà" viešbutyje.

ŠARAS.vs.Žalgiris 2004.03.11|EuroLeague Top16| (20 PTS)(VIDEO)

2019-03-11

"Rytas" - "Žalgiris" |2019.03.10| (FOTO-28)

Š.Jasikevičius: "Sirgalių palaikymas suteikė labai daug energijos žaidėjams" (VIDEO)

2019-03-10

"Žalgiris" užtikrintai susitvarkė su vilniečiais

Kauno "Žalgirio" krepšininkai su kaupu atsirevanšavo vilniečiams už nesėkmę Karaliaus Mindaugo taurės finale.

Lietuvos čempionai vadovaujami Šarūno Jasikevičiaus sostinėje 85:59 užtikrintai įveikė "Ryto" komandą.

Kauniečiai antrojo kėlinio antroje pusėje pradėjo tolti nuo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė solidžią 11 taškų persvarą (31:42). Antroje mačo pusėje toliau dominavo svečiai ir įpusėjus trečiajam kėliniui po L.Westermanno tritaškio persvara išaugo iki 21 taško (35:56). Kėlinio pabaigoje vilniečių deficitas tapo 26 taškai (37:63).

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai išsaugijo pranašumą, bei iškovojo trečiąją pergalę prieš vilniečius Lietuvos krepšinio lygoje 85:59.

Kitą savaitę "Žalgirio" laukia dvi namų rungtynės. Ketvirtadienį Eurolygos mačas su Miuncheno "FC Bayern", o šeštadienį Kauno sporto halėje akistata su Pasvalio "Pieno žvaigždėmis".

Vilniaus "Rytas": Artsiomas Parakhouskis 17, Mindaugas Girdžiūnas 9, Roko Stipcevičius 7, Deividas Sirvydis 6, Arnas Butkevičius 5, Margiris Normantas, Martynas Echodas ir Eimantas Bendžius 4, DJ. Seeley 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Thomas Walkupas 21, Marius Grigonis 16, Brandonas Daviesas 15, Leo Westermannas 14, Artūras Milaknis 6, Edgaras Ulanovas 5, Rokas Jokubaitis 4, Deonas Thompsonas ir Aaronas White'as 2 taškai;

Panathinaikos Greek Cup Champions 2012 Award Ceremony (VIDEO)

Jasikevicius Receives the MVP Trophy of Greek Cup Final 2012 (VIDEO)