NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Jonas Kazlauskas: Apie Liną ir Šarą

2010-04-15
- Turbūt teko stebėti Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirojo „Olympiakos“ kovas. Kaip šį sezoną ten rungtyniauja Šarūnas Jasikevičius ir pirmąkart Europoje žaidžiantis Linas Kleiza?

- Apie Liną nėra ką daug kalbėti: žaidžia labai gerai, yra Pirėjo klubo lyderis. Kleiza – arkliukas, kuris traukia komandą. Manau, ir jis patenkintas šiuo sezonu, ir visi juo patenkinti. Per paskutines rungtynes, kurias stebėjau, Š. Jasikevičius lyg ir atsigauna po traumos. Iš atsiliepimų, kuriuos girdėjau, greičiausiai suspės pasirengti čempionato atkrintamosioms varžyboms.

- Kas atsitiko, kad Eurolygos nugalėtojų titulą gynęs „Panathinaikos“ šiemet taip nesėkmingai ten pasirodė?

- Daugiau galėtų pasakyti tie, kurie dirba klube. Tačiau prieš sezoną iš Atėnų klubo buvo tikimasi daug. Galbūt tokiems komandos rezultatams įtakos turėjo žaidėjų traumos, galbūt yra problemų ir komandos viduje.

- Ar gali būti, kad Graikijos čempionatą šiemet laimės „Olympiakos“?

- Visko gali būti, nes Pirėjo klubas labai stiprus. Ir pretenduoja laimėti ne tik Graikijos čempionatą, bet ir Eurolygą.

0 comments:

Rašyti komentarą