NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

L.Kleiza: esu didelis Šaro gerbėjas

2010-04-04


Į Europą iš NBA persikėlęs Linas Kleiza dabar neturi ko gailėtis. Kartu su Pirėjo "Olympiacos" ekipa krepšininkas šluoja visus savo priešininkus, o tokių gerų asmeninių rezultatų puolėjui galėtų pavydėti kiekvienas Eurolygos žaidėjas.

Dėl svarbiausio Senojo žemyno klubinio krepšinio turnyro titulo "Olympiacos" savo žygį pradės su Europą nustebinusia Belgrado "Partizan" ekipa. Apie finalą L.Kleiza dar negalvoja. Visos krepšininko mintys sukasi tik apie pusfinalio susitikimą.

"Belgrado klubas yra labai klastingas varžovas. Galbūt jie sunkiai pradėjo sezoną, tačiau galiausiai įsibėgėjo ir tapo labai pavojingais", - kalbėjo L.Kleiza.

L.Kleizos pasidalijo savo mintimis su Graikijos žiniasklaida.

- Ar tikėjotės, kad šis sezonas bus sėkmingas tiek Jums asmeniškai, tiek visai komandai?

- Buvo sunku tikėtis labai daug. Juk dar prieš pat sezoną klaikiai pasirodžiau Europos čempionate. Tačiau aš visuomet tikėjau savo jėgomis.

- Kontrakte numatyta sąlyga, kad ir kitą sezoną savo noru galite likti Pirėjuje. Ar liksite Graikijoje?

- Apie tai dar visiškai negalvoju. Dar turime iškovoti du titulus. Kai ateis metas apsispręsti, tuomet ir priimsiu savo sprendimą. Vis dėlto galiu pasakyti, kad dabar Pirėjuje aš esu viskuo labai patenkintas.

- Ar laukiate kovų prieš Šarūną Jasikevičių?

- Šaras yra puikus žaidėjas. Šis sezonas dėl traumų jam yra labai sudėtingas. Tiesiog labai gerbiu Jasikevičių ir esu didelis jo gerbėjas.

šaltinis: krepsinis.net

0 comments:

Rašyti komentarą