NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

2009/2010 metų Graikijos lygos geriausieji

2010-09-03
Rugsėjo 13 dieną bus pristatytas 19-asis Graikijos lygos čempionatas. Jo metu bus pristatomas ir naujas lygos logotipas, bei pagerbti geriausi praėjusio sezono krepšininkai. 2010/2011 metų Graikijos lygos čempionatas startuos Spalio 16 dieną.

Ceremonijos metu bus apdovanotas 2009-10 metų sezono MVP (naudingiausias žaidėjas) Šarūno Jasikevičiaus buvęs bendraklubis Mike'as Batiste. Į simbolinį geriausią lygos penketuką pateko net trys Atėnų "Panathinaikos" žaidėjai Dimitris Diamantidis, Mike'as Batiste ir Drew Nicholas, o taip pat į simbolinį penketuką pateko ir Kostas Kaimokoglou iš Atėnų "Maroussi" komandos, bei vienas Pirėjo "Olympiacos" lyderių Joshas Childressas. Geriausiu sezono treneriu buvo išrinktas Atėnų "Maroussi" komandos vairininkas Giorgos Bartzokas, o geriausiu jaunuoju žaidėju tapo Nikos Pappas iš "Kolossos VAP" komandos. Apdovanojimai baigsis pagerbiant 2009/2010 metų Graikijos čempionus Atėnų "Panathinaikos" ekipą. Prie šios komandos pergalės Graikijoje nemažai prisidėjo ir Šarūnas Jasikevičius. Lietuvis per 24 sužaistas rungtynes aikštėje praleisdavo po 17 minučių, pelnydavo po 8 taškus ir atlikdavo po 2.5 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes. Tačiau jam šis čempiono titulas buvo ko gero paskutinis, nes "Panathinaikos" klubas atsisakė jo paslaugų kitame sezone.

0 comments:

Rašyti komentarą