NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Šarūnas Jasikevičius treniravosi atskirai nuo "Panathinaikos" komandos

2010-09-01
Šiandien įvyko pirmoji Atėnų "Panathinaikos" treniruočių stovykla. Į stovyklą atvyko Drew Nicholas, Mike Batiste, Giorgos Bogris, Dimitris Verginis, Romainas Sato taip pat keletas jaunų žaidėjų, bei Šarūnas Jasikevičius. Tiesa Lietuvis į olimpinį stadioną atvyko šiek tiek vėliau ir prie jau plušančių buvusių komandos draugų neprisijungė, o toliau dirbo pagal individualią programą, kurią jau vykdo savaitę laiko . Šarūnas skirtingai nei kiti "Panathinaikos" žaidėjai jau kuris laikas treniruojasi individualiai du kartus per dieną. Po to, kai baigėsi Atėnų "Panathinaikos" pirmoji treniruotė Šarūnas Jasikevičius neskubėjo palikti olimpinio stadiono. Po pusvalandžio Lietuvis nuėjo į persirengimo kambarį ir pasiruošė vakarinei treniruotei, kurią pradėjo bėgiojimu.

Šarūnas Jasikevičius ir kiti jaunieji krepšininkai su "Panathinaikos" komanda pasiruošimą sezonui tęs tik iki Rugsėjo 20 d.

0 comments:

Rašyti komentarą