NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Balandžio 21 d. "Barca" pradeda Eurolygos ketvirtfinalio seriją.

"Fenerbahce Ulker" susigrąžino lyderės poziciją Turkijos lygoje

2011-01-09
Stambulo "Fenerbahce Ulker" kurioje žaidžia du lietuviai Šarūnas Jasikevičius ir Darjušas Lavrinovičius po Turkijos lygos 14-ojo turo vėl susigrąžino lyderės poziciją. Nors 14 turas dar nesibaigė liko sužaisti dar dvi varžybas, tačiau šios rungtynės įtakos Stambulo ekipai neturi.

Į pirmąją vietą Turkijos krepšinio lygoje "Fenerbahce Ulker" komandai leido pakilti vakarykštė pergalė prieš Mersino "Mersin BSB." klubą ir netikėtas Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" ekipos pralaimėjimas Renaldo Seibučio ir Vido Ginevičiaus "Olin Edirne" komandai.

Turkijos čempionai po lygiai pergalių ir pralaimėjimų turi kartu su "Banvitspor" klubu, tačiau dėl geresnio tarpusavio santykio jie žengia aukščiau. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (12 pergalių ir 2 pralaimėjimai) turi viena pergale daugiau už Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" (11 pergalių ir 3 pralaimėjimai) ekipą, kuris rikiuojasi trečioje vietoje. O nuo savo pagrindinių konkurentų Stambulo Efes Pilsen (10 pergalių ir 4 pralaimėjimai) komandos Šarūno Jasikevičiaus ekipa atitrūkusi per dvi pergales.

15-ojo turo rungtynes Stambulo "Fenerbahce Ulker" žais Sausio 14 dieną namuose prieš Ankaros "Turk Telekom" ekipą.

0 comments:

Rašyti komentarą