NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

J. Mačiulis: „Šaras praverstų jau vien kaip emocinis lyderis“

2011-04-16
Milano "Armani Jeans" lietuvis Jonas Mačiulis duodamas interviu žurnalui "Mūsų Krepšinis" prisipažino, kad Šarūnas Jasikevičius būtų labai naudingas Lietuvos rinktinei šių metų Europos čempionate . Jo nuomone "Fenerbahce Ulker" įžaidėjas praverstų kaip emocinis lyderis, galintis patraukti komandą į priekį sunkiomis akimirkomis.

-Visi, kas praėjusią vasarą buvo stovyklose, turėtų atvažiuoti ir dabar. Taip pat galėtų prisijungti keletas vyresnių žaidėjų: broliai Lavrinovičiai, Rimantas Kaukėnas, Šarūnas Jasikevičius. Šaras praverstų jau vien kaip emocinis lyderis. Ypač šiame čempionate. Jei nepasisektų  vienos ar kitos rungtynės, emocinio lyderio labai reikėtų, o Šaras juo būti sugeba geriausiai. Energijos krepšinio aikštėje vyresni krepšininkai gal ir nepridėtų, bet emociniu atžvilgiu jie labai reikalingi. Manau, vieno ar dviejų vyresnių žaidėjų tikrai reikėtų. Senas arklys vagos negadina (juokiasi). Jei vyresni žaidėjai atvažiuos blogiau tikrai nebus.

0 comments:

Rašyti komentarą