NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Ž.Obradovičius: "Kiekvienas komandoje žinojo šių trijų žaidėjų svarbą"

2011-04-30
Vyriausiasis Atėnų "Panathinaikos" treneris Želimiras Obradovičius šį penktadieni pradės kovą dėl 8-ojo savo Eurolygos trofėjaus. Tiesa Serbijos strategas visus savo Eurolygos titulus iškovojo būdamas treneriu, bet ne žaidėju. Paskutinį kartą šis treneris į stipriausios Europos lygos viršūnę užkopė kartu su Šarūnu Jasikevičiumi 2009 metais. Po dramatiškos kovos "žalieji" išvengė Ramūno Šiškausko "siurprizo" ir 5-ąjį kartą tapo Eurolygos čempionais. Ž.Obradovičius duodamas interviu eurolygos svetainei, sakė, kad netekus trijų svarbių žaidėjų Šarūno Jasikevičiaus, Nikola Pekovičiaus ir Vassilio Spanoulio komandai teko keisti savo žaidimą.

-Kuo ypatinga šių metų "Panathinaikos" komanda?
Atsižvelgiant į praėjusius metus mes pasikeitėme, kai komandą paliko trys labai svarbūs žaidėjai - Šarūnas Jasikevičius, Nikola Pekovičius ir Vassilis Spanoulis. Kiekvienas komandoje žinojo šių trijų žaidėjų svarbą joje, todėl jiems palikus ekipą turėjo keistis, o taip pat ir mūsų žaidimas. Komplektuodami šių metų sudėtį mes diskutavome ką šiais metais mes norime pasiekti atsižvelgiant ir į biudžetą. Aš ir broliai Giannakopoulos stengiamės visada išlaikyti pusiausvyrą ir sukurti konkurecingą komandą be didesnių biudžeto išlaidų. Aš buvau patenkintas šio sezono komandos komplektacija, nes po kelių treniruočių kartu pamačiau, kad mes turime kokybišką komandą. Po to tai buvo tik laiko ir sunkaus darbo klausimas, o tai jau priklausė nuo mūsų. Mes turime žaisti kiekvieną dieną vis geriau ir mes tai darome, taip pat manau, kad pabaigoje mes žaidėme gerai kaip ir praėjusiais metais.

0 comments:

Rašyti komentarą