NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Š.Jasikevičiaus tėvai stebėjo Klaipėdos milijonierių dukrelės krikštynas

2011-06-12
Tarp smalsuolių, stabtelėjusių prie atsitiktiniams praeiviams ir žurnalistams uždarytų bažnyčios vartelių (svečiai buvo įleidžiami tik pagal sąrašą – KLUBAS.lt pastaba), buvo galima pastebėti ir baikerių, ir vietos gyventojų, o taip pat ir krepšininko Šarūno Jasikevičiaus tėvus Ritą ir Liną Jasikevičius.

R.Jasikevičienė kartu su savo bičiulių kompanija, aktyviai spėliojo, kas gi galėtų vykti nuo smalsuolių akių atitvertoje bažnyčioje, ir, rodos, nė kiek nenustebo, išgirdusi, jog čia vyksta Antano ir Dainos Bosų šeimos šventė. Žiniasklaidoje nuskambėjusi skandalinga bažnytinės santuokos anuliavimo istorija, kurioje buvo paminėta ir krikštynų bei galimai naujos A.Boso bažnytinės santuokos vieta ir laikas, pasiekė daugelio Lietuvos skaitytojų akis.

Š.Jasikevičiaus tėvą Liną Jasikevičių bažnyčios šventoriuje vykstantis veiksmas domino kur kas mažiau nei jo sutuoktinę – vyras stovėjo kiek atokiau nuo bičiulių kompanijos ir laukė, kol šie patenkinę savo susidomėjimą, galės toliau žingsniuoti Vytauto gatve.

šaltinis: klubas.lt

0 comments:

Rašyti komentarą