NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

G.Goodesas: "Šaras pabaigoje paskubėjo, nes norėjo būti vienas, kuris įveikia "Maccabi"

2012-03-23
Tel Avivo "Maccabi" ekipos vyriausiojo trenerio asistentas Guy'us Goodesas po vakar iškovotos pergalės neslėpė džiaugsmo ir buvo patenkintas, kad dabar ketvirtfinalio serijos aikštės pranašumas priklauso būtent žydams. Strategas, taip pat sakė, kad Šarūnas Jasikevičius paskutinėje atakoje paskubėjo, kadangi vienas norėjo įveikti "Maccabi" komandą.

"Didžiulis malonumas iškovoti tokią pergalę ypač po pralaimėjimo pirmose rungtynėse. Po pirmo mačo mes pasikalbėjome su žaidėjais, peržiūrėjo rungtynių vaizdo įrašą ir išanalizavome klaidas, kurios mums darė daugiausiai bėdų. Mes pasiekėme pagrindinį tikslą, kadangi iš Graikijos grįžtame su viena pergale ir dabar namų aikštės pranašumas mūsų pusėje.

Šaras pabaigoje paskubėjo, kadangi jis norėjo išplėšti pergalę. Jis norėjo būti tas vienintelis, kuris įveikia "Maccabi", bet laimei šį kart, tai nepadėjo".

0 comments:

Rašyti komentarą