NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: "Jie iš mūsų išsivežė pergalę, tad ir mes tai galime padaryti"

2012-03-26
Šarūnas Jasikevičius su Atėnų "Panathinaikos" ekipa šiandien po pietų nusileido Tel Avivo oro uoste, o rytoj jų laukia trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės prieš "Maccabi". Vos tik atskridus į Izraelį lietuvis buvo pakalbintas žurnalistų. Gynėjas kalbėjo, kad į Tel Avivą atvyko pergalės, tačiau mano, kad reikia žaisti geriau nei paskutinėse rungtynėse.

"Maccabi" ekipa antrose rungtynėse parodė savo galimybes. Varžybų pabaigoje jie pataikė keletą sudėtingų metimų, o mes priėmė neteisingus sprendimus, tačiau abi komandos turėjo vienodus šansus laimėti rungtynes pratęsime.

Kodėl mes negalime laimėti? jie mus įveikė kartą mūsų arenoje, mes taip pat galime ir to čia atvykome. Turime žaisti kur kas geriau nei paskutinėse rungtynėse ir manau mes, tai padarysime.

Žinoma prisiminimai ir emocijos bus didžiulės, tačiau viskas gerai. Mano santykiai su "Maccabi" visada buvo geri, bet dabar man rūpi kaip padėti "Panathinaikos" komandai".

0 comments:

Rašyti komentarą