NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Š. Jasikevičius: "Didžiausia mano svajonė buvo žaisti "Žalgiryje"

2012-07-21
"Žalgiris" tebėra Šarūno Jasikevičiaus širdyje. Londono olimpiadai besirengiančios Lietuvos rinktinės įžaidėjas pripažino, kad svarsto LKL čempionų pasiūlymą.

Per savo karjerą Š.Jasikevičius žaidė prieš "Žalgirį" vilkėdamas šešių klubų marškinėlius.

Tačiau šiemet amžinas Kauno komandos varžovas pagaliau gali tapti savas.

Ketina greitai apsispręsti
36 metų įžaidėjas yra kaip niekada arti „Žalgirio”, nes susidomėjimas pagaliau yra abipusis.

Kauno klubo vadovai šią vasarą ne sykį viešai pareiškė, kad geidžia matyti Š.Jasikevičių komandoje.

Vakar po Lietuvos rinktinės pratybų Kaune 192 cm ūgio krepšininkas pripažino, kad „Žalgirio” pasiūlymas jį taip pat domina.

„Žalgiris” yra vienas iš variantų, – „Lietuvos rytui” sakė Londono olimpinėms žaidynėms besirengiantis krepšininkas. – Per artimiausias dienas turėčiau galutinai apsispręsti.”

Pasiūlymą treniruoti atmetė
Po praėjusio sezono Atėnų „Panathinaikos” klube Š.Jasikevičius turi laisvę rinktis.

Žiniasklaidoje nuvilnijo gandai, kad lietuvis rūpi „Barcelona”, Tel Avivo „Maccabi” ir „Panathinaikos” .

Visuose šiuose klubuose Šaras yra rungtyniavęs ir su visais tapęs Eurolygos čempionu.

Su „Maccabi” jis laimėjo Eurolygą du kartus, o šią savaitę Izraelio spauda tvirtino, kad būtent Izraelio klubas yra arčiausiai Lietuvos krepšininko ir susitarimas gali būti pasiektas jau šį sekmadienį.

„Tai – absoliuti nesąmonė”, – paklaustas, ar yra arti „Maccabi”, atsakė Š.Jasikevičius.

„Panathinaikos”, kuriam krepšininkas atstovavo 2007–2010 metais ir praėjusį sezoną, šią vasarą pateikė netikėtą pasiūlymą – užimti iš komandos trenerio posto pasitraukusio Željko Obradovičiaus vietą.

„Kai pasiūlė, labai ilgai laužiau galvą, – sakė Š.Jasikevičius. – Pagrindinė priežastis, kodėl atsisakiau pasiūlymo, turbūt buvo Lietuvos rinktinė.

Būtų tekę ją palikti, o jau buvau davęs žodį Kęstui (Lietuvos rinktinės treneriui Kęstučiui Kemzūrai. – Red.), kad žaisiu.”

Jausmų klubui niekada neslėpė
Buvusio Kauno J.Jablonskio vidurinės mokyklos moksleivio jausmai „Žalgiriui” visada buvo stiprūs.

Nuo mažų dienų jis traukdavo į Halę ir iš tribūnų matė daug „Žalgirio” kovų, tarp jų ir garsiuosius SSRS čempionato superfinalus su Maskvos CSKA.

Kaune gyvena krepšininko tėvai, brolis Vytenis su šeima.

Tačiau iki šiol daugiausia titulų turintis XXI amžiaus Lietuvos krepšininkas nerūpėjo „Žalgiriui” tiek, kiek komanda jam.

1999 metais Kauno klubas turėjo gerą progą turėti Š.Jasikevičių, tačiau įsigijo amerikietį Corey Becką – turbūt vieną prasčiausių visų laikų „Žalgirio” legionierių.

2010 metais Š.Jasikevičius buvo susitikęs su Vladimiru Romanovu, bet po pokalbio su Kauno klubo savininku nepasijuto laukiamas ir netrukus sudarė trumpalaikę sutartį su Vilniaus „Lietuvos rytu”.

Šiemet Šaras pagaliau aktyviai kviečiamas į Kauno komandą, kurioje prisidėtų prie kontraktus jau turinčių Manto Kalniečio, Marko Popovičiaus, Vytenio Lipkevičiaus, Mindaugo Kuzminsko, Pauliaus Jankūno, Mario Delašo, Roberto Javtoko ir trenerio Joano Plazos.

„Didžiausia mano svajonė buvo žaisti „Žalgiryje”, – vakar dar kartą patvirtino Š.Jasikevičius. – Bet kartais išsipildo tai, apie ką net nesvajojai.

O pati paprasčiausia svajonė neišsipildo.”

Šaltinis: lrytas.lt

0 comments:

Rašyti komentarą