NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Š.Jasikevičius: "Mums reikės žaisti dar geriau nei dabar"

2012-07-27
Lietuvos vyrų rinktinė šiandien iš Vilniaus oro uosto išskrido į Londoną, kur pradės kovas Olimpinėse žaidynėse. Šarūnas Jasikevičius prieš išvykdamas į savo ketvirtąją olimpiadą džiaugiasi tokia galimybe. Įžaidėjas taip pat kalbėjo, kad rinktinė žaidžia geriau nei Venesueloje, tačiau Olimpiadoje reikės žaisti dar geriau.

Lietuvos rinktinė pirmąsias rungtynes žais Liepos 30 dieną prieš Argentinos rinktinę. 

- Šarūnai, su kokiomis mintimis važiuojate į olimpines žaidynes?
- Mintys, tai paprastos stengtis pasiruošti kuo geriau pirmosioms rungtynėms su Argentina, bandyti kuo geriau sužaisti ir aišku laimėti. Pirmos rungtynės visada yra labai svarbios, tačiau jomis olimpiada nei baigsis, nei prasidės.

- Ar Argentina ir komanda kurią norint įveikti reikia sužaisti savo geriausias rungtynes?
- Argentina labai gera komanda, ji daugelį metų yra viena iš stipriausių pasaulyje. Turėsime tikrai sužaisti geras rungtynes jei norėsime iškovoti pergalę.

- Kaip po Venesuelos pavyko išlaikyti formą?
- Sunku pasakyti, po venesuelos reikėjo vėl įeiti į ritmą. Šiai dienai manau, kad esame geresni nei, kad buvome Venesueloje, bet aišku ir varžovai jau yra žymiai stipresni. Mums reikės žaisti dar geriau nei dabar, kovoti iš paskutiniųjų ir po truputi skinti pergales.

- Karakase po paskutinių rungtynių sakėte, kad tai dar nėra ketvirtosios olimpinės žaidynės, dabar jau atėjo tas laikas.
- Atėjo, į lėktuvą bent jau įsėsiu, o kaip toliau bus nežinau. Labai malonu, kad vėl sugrįšiu į olimpinį kaimelį. Tai buvo visos vasaros tikslas, praėjo daug laiko ir treniruočių, tad tikrai malonu, kad važiuosiu į Londoną.

- Ar reikėjo patarimų komandos draugams, kurie dar nežaidė olimpinėse žaidynėse?
- Ne, visiems viskas aišku daugiau ar mažiau. Nieko ten daug nepatarsi.

- Kodėl pasirinkote Barseloną?
- Sprendimas daugiau buvo dėl krepšinio, nes norėjau žaisti tokiame klube kaip Barselonoje, norėjau dirbti su treneriu Xavi Pascualiu, žaisti Ispanijos lygoje, tai buvo pagrindinės priežastys. Kiti pliusai, kad žinau miestą, turiu daug draugų, žinau klubą ir personalą.

- Ar negasdina, kad sutartis pasirašyta metams ir nėra garantijos dėl antrojo sezono?
- Kai tau 36 metai, nekreipi labai dielio dėmesio į sutarties trukmę. Dabar jau sakau, kad eisiu nuo metų į metus.

0 comments:

Rašyti komentarą