NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Barselonos treniruočių stovykla persikėlė į Andorą

2012-08-28
Barselonos krepšinio stovykloje vakar plušėjo jau visi komandos žaidėjai. Pirmadienį prie ekipos prisijungė paskutiniai penki ekipos nariai - Šarūnas Jasikevičius, Juanas Carlosas Navarro, Victoras Sada, Marcelinho Huertasas ir Joe Englishas. Šiandien komandos vyriausiasis treneris Xavieras Pascualis su 15 krepšininkų persikėlė į Andorą kur iki šeštadienio (rugsėjo 1 d.) tęs pasirengimą sezonui.

Po treniruočių stovyklos Andoroje komanda sugrįš į Barseloną, o rugsėjo 11-16 dienomis persikels į Bulgariją. Rugsėjo 22-23 dienomis "FC Barcelona Regal" Zaragozoje kovos dėl "Supercopa" taurės. Po dviejų dienų katalonai dalyvaus kitame turnyre, kuriame dalyvaus taip pat - Badalonos "Fiatc Mutua Joventut" ir Manresos "Assignia" komandos.

Rugsėjo 30 dieną Barselonos krepšininkai sužais pirmąsias oficialias rungtynes Ispanijos krepšinio lygoje. Katalonai savo arenoje susitiks su Valjadolido "Blancos de Rueda".

0 comments:

Rašyti komentarą