NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

[Londonas 2012] Laura Asadauskaitė - Olimpinė šiuolaikinės penkiakovės čempionė!

2012-08-12
Paskutinę Londono Olimpinių žaidynių dieną Lietuvos olimpinė delegacija papildė savo taupyklę auksiniu medaliu. Šiuolaikinės penkiakovės sportininkė Laura Asadauskaitė tapo olimpinė čempione.

28-erių metų lietuvaitė iš viso surinko 5408 taškus. Pirmoje rungtyje - fechtavime Laura iškovojo 25 pergales ir už tai gavusi 952 taškus rikiavosi trečioje vietoje. 200 metrų plaukimo rungties distanciją sportininkė įveikė per 2:18,67 min. ir su 2088 taškai nukrito į 4-ąją vietą. Jojimo rungtyje L.Asadauskaitės rezultatas buvo trečias, o bendroje įskaitoje kartu su brazile pakilo į 1-ąją vietą. Paskutinę rungtį 3 km. bėgimą kombinuotą su šaudimu mūsų šalies sportininkė pradėjo neitin sėkmingai. Po pirmojo šaudymo Laura praleido į priekį savo varžovę iš Brazilijos, tačiau puikiai bėgusi penkiakovininkė ne tik prisivijo, tačiau ir aplenkė. Likusiuose 2 km. dominavo olimpine čempione tapusi Laura Asadauskaitė.

0 comments:

Rašyti komentarą