NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Liepos 25-31 dienomis Barselonoje vyks Šaro krepšinio stovykla "Campus Playmaker VI".
* Rugsėjo 4-5 d. Katalonijos taurės turnyras. (Pusfinalis: "Barca" - "Joventut")
* Rugsėjo 11-12 d. Ispanijos supertaurės varžybos.
* Rugsėjo 18-ąją startuoja Ispanijos pirmenybės.
* Spalio 1-ąją Eurolygos sezono pradžia: "Barca" - ALBA.

Š.Jasikevičius: "Paskutinėse rungtynėse privalome būti daugiau pasitikintis savimi"

2013-04-19
Šarūnas Jasikevičius ketvirtadienio vakarą su Barselonos komanda laimėjo gyvybiškai svarbias rungtynes prieš "Panathinaikos" ekipą. Po šių varžybų ketvirtfinalio serija tapo lygi, o lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Ispanijoje.

Po rungtynių lietuvis kalbėjo, kad raktas į pergalę buvo, kad Barselona neleido varžovams pelnyti lengvų taškų, o antroje rungtynių pusėje atsirišo krepšys snaiperiams:

"Esu laimingas, kad grįšime į Barseloną žaisti penktųjų rungtynių. Emociškai man buvo labai sunku čia žaisti nes Atėnai keletą metų buvo mano miestas. Turiu čia labai daug draugų. Žaidžiau prieš buvusią komandą ir žmonės su manimi elgėsi labai gerai. Žinote žaisti pažįstamoje aplinkoje, kai jie tave stebi tikrai yra nelengva ir švelniai tariant tai mane žudė. Pagaliau mes sugebėjome sužaisti geriausias serijos rungtynes, tačiau lieka dar vienerios - svarbiausios.

Nepaisant to pagrindinė pergalės priežastis, kad neleidome varžovams pelnyti lengvų taškų. Jie turėjo sunkiai dirbti, kad pelnytų kiekvieną tašką. Tiesa, kad "Panathinaikos" šįvakar nekrito metimai, tačiau mums taip pat. Norėjome prieš ilgąją pertrauką įgyti dviženklę persvarą, tačiau keli tolimi metimai neįkrito. Antroje pusėje pataikėme metimus ir kontroliavome varžybas. Paskutinėse rungtynėse privalome būti daugiau pasitikintis savimi, nes žaisime namuose".

0 comments:

Rašyti komentarą