NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
SARUNAS13LT pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
*Kovo 3 d. "Fenerbahce" žaidžia nukeltą Eurolygos mačą Paryžiuje.
*Kovo 15 d. dvikova prieš Maksvyčio ir Songailos komandą Turkijoje.
*Kovo 23 d. Turkijos lygos išvykos rungtynės prieš "Anadolu Efes".
*Balandžio 2 d. Į Stambulą atvyksta Barselonos krepšininkai.
*Balandžio 10 d. Miunchene Eurolygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Liepos 3-6 d. Eurolygos trenerių kongresas Atėnuose (dalyvauja Šaras).

Šarūno Jasikevičiaus sugrįžimas į Atėnus

2013-04-16
Šįvakar Šarūno Jasikevičiaus laukia ypatinga dvikova prieš Atėnų "Panathinaikos" komandą.

Lietuvis pirmą kartą žais prieš savo buvusią komandą jų sirgalių akivaizdoje.

Barselonai reikia žūtbūt laimėti bet vienerias rungtynes, kad serija dar sugrįžtų į jų aikštelę. Graikai žinoma palaikomi savo sirgalių sieks iškovoti dvi pergales ir žengti į finalo ketvertą.

Pirmosios dvi varžybos Ispanijoje vyko taškas į taškas ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis sekundėmis.

Šarūnas Jasikevičius per pirmasias dvi rungtynes vidutiškai į buvusios komandos krepšį įmesdavo po 6,5 taško, atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo 1,5 kamuolio, perimdavo 0,5 kamuolio ir suklysdavo 1,5 karto per mačą. Dvitaškius metė 25 proc., tritaškius 42,9 proc., baudos metimus 100 procentų taiklumu.

Trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp Atėnų "Panathinaikos" ir Barselonos "FC Barcelona Regal" įvyks šįvakar 21:45 val.

0 comments:

Rašyti komentarą