NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Š.Jasikevičius: "Žinoma norėjau likti Barselonoje"

2013-08-16
Vis dar komandos naujam sezonui ieškantis Šarūnas Jasikevičius iš Atėnų persikėlė į Barseloną kur tęsią individualų pasiruošimą sezonui. Krepšininkas Ispanijos žiniasklaidai kalbėjo, kad norėjo likti Katalonijoje:

"Žinoma norėjau likti Barselonoje, bet esu profesionalas ir niekada nediskutuoju dėl komandos ir trenerio sprendimų".

Šiomis dienomis individualiai "Palau Blaugrana" arenoje sportuojantis lietuvis pripažįsta, kad neskuba pasirašyti sutarties su bet kuria komanda, o pasiūlymų taip pat netrūksta:

"Stengiuosi palaikyti formą. Logiškai mąstant aš negaliu atskleisti ar pasiūlymai yra pateikti iš komandų rungtyniaujančių Ispanijos lygoje ar kitose šalyse. Bet viskas yra įmanoma".

Šarūnas Jasikevičius šiais metais nepadės Lietuvos vyrų rinktinei, kuri rugsėjo mėnesį pradės kovas Europos čempionate Slovėnijoje. Įžaidėjas turės galimybę ilgiau pailsėti, bei pasiruošti kitam sezonui.

"Turiu galvoti apie savo šeimą. Paskutines dvi vasaras ji praleido be manęs. Man reikia pertraukos, bet aš vistiek manau žaisiu krepšinį dar metus, o gal ir du".

Lietuvis liepos mėnesį atmetė Tel Avivo "Maccabi" komandos pasiūlymą. Susidomėją žaidėjų taip pat yra išreiškusios Kauno "Žalgirio" ir Stambulo "Fenerbahce Ulker" ekipos.

2 comments:

Rūta rašė...

Būtų malonu jį išvysti pagaliau Žalgiryje, na bent jei ne, tuomet vistiek didžiausios jam sėkmės,kad ir kur žaistų :)

Arsenas Sarkisianc rašė...

Šarui rekomenduoju rinktis tarp Ispanijos ir Turkijos klubus, bet tik ne į Žalgirį.

Rašyti komentarą