NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Balandžio 21 d. "Barca" pradeda Eurolygos ketvirtfinalio seriją.

Š.Jasikevičius: "Šiai dienai mes nesame pasiruošę kovoti su "Real" (VIDEO)

2013-10-18
Kauno "Žalgiris" su Šarūnu Jasikevičiumi Eurolygos sezoną pradėjo pralaimėjimu Madrido "Real" krepšininkams. Po rungtynių įžaidėjas teigė, kad komanda šiuo metu nėra pasiruošusi kovoti prieš tokio lygio komandą kaip Madridas:

"Nereikia meluoti, Madrido ekipa yra aukštesnio lygio komanda. Mums pasisekė, kad pirmąsias Eurolygos rungtynes žaidėme būtent su jais, tai geriausias dalykas, kuris šiandien mums galėjo nutikti. Jei būsime atviri "Real" komanda nėra mums varžovė šioje grupėje.

Buvo labai gera treniruotė ir pamoka visai mūsų komandai. Reikia suprasti, kad mes žaidėme po vienos treniruotės su Kazanės komanda ir mačo Alytuje. O dabar išpuolė toks varžovas, kuriam nelabai buvome pasiruošę. Šiai dienai mes nesame pasiruošę kovoti su "Real" klubu. Rungtynių metu buvome padarę keletą spurtų, tačiau mačo nugalėtojas jau buvo aiškus visada.

Būtų gerai, kad dar ir savaitgali su jais galėtume žaisti, nes tokios pamokos sezono pradžioje būtų tik į naudą. Jeigu nesumažinsime klaidų skaičiaus, tai mes nenugalėsime nė vieno varžovo."
0 comments:

Rašyti komentarą