NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: "Esu patenkintas žaidimu, kurį parodėme"

2016-02-13
Kauno "Žalgirio" vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius po pralaimėjimo Barselonoje liko patenkintas savo komandos žaidimu:

"Sveikinimai "Barcelonai" ir Xavi Pascualiui su pergale. Bendrai kalbant žaidėme gana gerai prieš stiprų varžovą. Manau, kad jie įgavo pranašumą antroje rungtynių pusėje dėl smulkių detalių, bei dėl mūsų žaidėjų patirties stokos".

"Esu laimingas, nes atlikome darbą. Esame patenkinti žaidimu kurį parodėme aikštėje".

"Manau, kad šiandien "Barcelona" žaidė daug geriau nei reguliariojo sezono rungtynėse. Šiandien jiems buvo būtina pergalė. Esu patenkintas komandos demonstruotu žaidimu. "Barca" žaidė labai gerai. Jie buvo labiau agresyvus, bei geriau nusiteikę rungtynėms.

"Tikiuosi, kad antrame rate eisime į priekį kiekvienose rungtynėse. Stengsimės išspausti maksimumą kiekvienose rungtynėse, bei treniruotėse. Sezono pabaigoje įvertinsime kiekvieną žaidėją. Nemanau, kad gali būti geriau, nei žaisti šioje grupėje, nes mūsų krepšininkai auga žaisdami prieš geriausias Europos komandas" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

0 comments:

Rašyti komentarą