NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 29 d. Kontrolinės rungtynės Lerida mieste prieš Mursijos UCAM.
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Š.Jasikevičius: „Jaučiuosi pakylėtas ir pagerbtas“

2010-03-17


„Tiesiog neįtikėtina. Kas galėjo pamanyti, kad būsiu išrinktas ne vieno sezono ar turnyro laureatu, o tarp geriausių viso dešimtmečio krepšininkų!“ – emocingai kalbėjo Šarūnas Jasikevičius.

Keturis Eurolygos čempiono titulus iškovojęs lietuvis taip sutiko žinią, kad yra išrinktas į ULEB Eurolygos dešimtmečio žvaigždžių rinktinę. „Vien tik pasižiūrėjęs į tuos vardus, kurie per pastarąjį dešimtmetį žibėjo Europos krepšinio aikštėse, supranti, jog dalis žaidėjų liko nuskriausti. Turiu galvoje tai, kad dešimtmečio dešimtukas – per mažas. Nusipelniusių pagarbos krepšininkų yra gerokai daugiau“, – Graikijos laikraščiui „Sportday“ kalbėjo 34-erių įžaidėjas Š.Jasikevičius, šiuo metu atstovaujantis Atėnų „Panathinaikos“ komandai. Į ULEB Eurolygos dešimtmečio rinktinę pateko dar vienas Lietuvos krepšininkas – Ramūnas Šiškauskas. 2003 m. su „Barcelona“ (Ispanija), 2004 m. ir 2005 m. – su Tel Avivo „Maccabi“, o pernai – su „Panathinaikos“ Eurolygos taurę laimėjęs Š.Jasikevičius prisipažino, kad karjeros pradžioje netgi nedrįso svajoti apie tiek trofėjų.

- Šarūnai, kaip jūs pats įvertintumėte pastarąjį dešimtmetį?

- Buvo puikus laikas. Tik metams bėgant supranti, kad tai neįtikėtina. Karjeros pradžioje būtų buvę beprotiška net galvoti apie tai, kiek paskui pasiekiau per dešimtmetį. Aš jaučiausi pakylėtas, kad krepšinio aistruoliai ir žiniasklaidos atstovai mane išrinko į Eurolygos dešimtmečio žvaigždžių rinktinę.

- Kas jums per tą laiką buvo svarbiau – iškovoti trofėjai ar komandos, kuriose žaidėte?

- Tai skirtingi dalykai ir skirtingos istorijos. Svarbiausia, kad aš žaidžiau ir žaidžiu garsiuose klubuose ir stengiuosi, jog jie ir liktų garsūs. Pavyzdžiui, Barselonoje juokaudavome, kad jei nepasiseka „Barcelona“ futbolo klubui, jo garbę gelbėja krepšinis. „Maccabi“ – daugiau nei krepšinio komanda. Tai Izraelio kultūros dalis. Tel Avivo klubas – šalies krepšinio vėliava ir netgi diktuoja visos Europos krepšinio madas. Dabar žaidžiu „Panathinaikos“ klube ir negaliu užmiršti momentų, kai po pergalių oro uoste mus sutinka aistruoliai. Gaila, bet pastaruoju metu tai vyksta per retai.

- Jaučiatės laimingas?

- Esu matęs daug profesionalių krepšininkų, kurie buvo nelaimingi. Kodėl? Jie nebuvo sutikę gerų trenerių. Man pasisekė, nes krepšinio pamokas gavau tik iš geriausių trenerių.

- Ką išrinktumėte į dešimtmečio žvaigždžių ekipą?

- Dejaną Bodirogą, Anthony Parkerį, Nikolą Vujčičių, Ramūną Šiškauską ir Dimitrį Diamantidį. Tai puikiai savo darbą išmanantys krepšininkai. Aš paminėjau tik tas pavardes, kurios man iškarto šovė į galvą. Be abejo, nusipelniusių žaidėjų tikrai yra daugiau.

šaltinis: l.rytas.lt

0 comments:

Rašyti komentarą