NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

2009/2010 metų sezono uždarymas!

2010-06-09
Atėnų „Panathinaikos“ stovykloje šventinė nuotaika. Šiandien įvyko klubo fiesta, kurios metu buvo įteikta Graikijos čempionų taurė. Prieš fiestą „Panathinaikos“ klubo prezidentas pranešė dar vieną džiugią naujieną Želimiras Obradovičius dar mažiausiai du metus treniruos Atėnų „Panathinaikos“ komandą. Šiandien taip pat įvyko treniruotės pobudžio rungtynės „Panathinaikos žalieji“ prieš „Panathinaikos baltieji“. Šarūnas Jasikevičius žaidė už žaliuosius. Jau pirmoje atakoje nuskubėjęs Šarūnas Jasikevičius pasižymėjo ne tiksliu metimu ar rezultatyviu perdavimu, tačiau kamuolio smūgiu į tribūną, tarsi visiems žiūrovams primindamas, kad jau po dviejų dienų prasideda 2010-ųjų Pasaulio futbolo čempionatas Pietų Afrikos Respublikoje. Rungtynėse netrūko linksmų emocijų, kurias kūrė patys žaidėjai. Rungtynėse buvo galima išvysti ne tik Nikolo Pekovičiaus taiklų tritaškį, bet ir legendinį „Panathinaikos“ žaidėją Fragiskos Alvertį. Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse dar kartą pademonstarvo, kad mėtyti tolimus metimus jis moka, jo mestas kamuolys iš vidurio aikštės tikslą pasiekė. Šarūnas Jasikevičius taip pat tapo ir rungtynių didvyriu atnešusiu pergalę žaliesiems „Panathinaikos“ esant rezultatui lygiam 50-50 Šaras įmetė lemiamą tritaškį ir rungtynės baigėsi rezultatu 50-53.

Po rungtynių žurnalistė pasiteiravo Šarūno Jasikevičiaus apie šią šventę ir lemiamą metimą, Šaras su šypsena atsakė: „O ar galite tuo patikėti? (apie pataikyta lemiamą tritaškį) Nuostabi atmosfera šiandien arenoje, fanai nuostabūs. Manau, kad reikėjo tokios šventės, o dabar jau bus galima ir pailsėti“

Po rungtynių „Panathinaikos“ žaidėjams buvo užkabinti Graikijos čempionato aukso medaliai ir įteikta čempionų taurė, kurią į O.A.K.A arenos viršų iškelė kapitonas Dimitris Diamantidis. Žaidėjai areną paliko skambant Queen dainai „We are the champions“.

0 comments:

Rašyti komentarą