NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Neramios dienos "Panathinaikos" stovykloje

2010-06-30
Atėnų "Panathinaikos" klubas apgaubtas didžiulės nežinomybės. Dauguma klubų jau dabar medžioja naujus žaidėjus, o "Panathinaikos" dar nėra tikras kuriuos žaidėjus iš praeito sezono pavyks išsaugoti. Svarbu ir tai, kad žaidėjai ties kuriais yra klaustukai ar jie liks komandoje, tai vieni pagrindiniai komandos žaidėjai.

Vassilis Spanoulis vienas geriausių praeito sezono Atėnų klubo žaidėjas, tačiau vis labiau sklinda gandai jog šis žaidėjas ketina persikelti į amžinųjų priešų Pirėjaus "Olympiacos" stovyklą. Vis dėlto Atėnų "Panathinaikos" klubas dar nepraranda vilties jog pavyks išsaugoti šį žaidėją. Vassilis Spanoulis eurolygoje vidutiniškai praleisdavo po 25 minutes, rinkdavo po 10.3 taško ir atlikdavo po 3.6 rezultatyvaus perdavimo.

Kitas žaidėjas kurio likimas "Panathinaikos" klube taip pat neaiškus, tai 29 metų Drew Nicholas. Šį amerikietį savo komandoje norėtu matyti Maskvos "CSKA" treneriai. D.Nicholas praeitame eurolygos sezone buvo žaidėjas kuris daugiausiai laiko praleisdavo aikštėje daugiau nei po 27 minutes, per jas jis rinkdavo po 10.5 taško, o tritaškių pataikymas siekė 41%.

Mike Batiste dar vienas amerikietis kuris, taip pat po šio sezono gali palikti Atėnų "Panathinaikos" gretas. M.Batiste Atėnų klubo garbę gina nuo 2003 metų. Šią vasarą ypač aktyviai juo domisi karališkasis Madrido "Real" klubas. Amerikietis šį sezoną eurolygoje buvo neabejotinai naudingiausias komandos žaidėjas. Jis aikštėje praleisdavo po daugiau nei 23 minutes, rinkdavo po 15.5 taško ir atkovodavo 4.7 kamuolių.

Nikola Pekovičius dar vienas labai svarbus žaidėjas, kuris gali palikti klubą. Šis juodkalnietis ko gero patrauks į NBA Minesotos "Timberwolves" komandą. Eurolygoje Nikola Pekovičius praleisdavo po beveik 22 minutes, rinkdavo po 14.8 taško, atkovodavo po 3.5 kamuolio, o pagal naudingumą savo komandoje buvo antras.

Atėnų "Panathinaikos" su įžaidėju Šarūnu Jasikevičiumi sutartį nutraukė, tačiau neatmeta galimybės jog pasirašys naują sutartį. Jie bandys lietuviui siūlyti kur kas menkesnę sutartį, nei prieš tai įžaidėjas iš Lietuvos turėjo su Atėnų klubu. Derybas su lietuviu gali paspartinti ir Vassilio Spanoulio išvykimas, nors "Panathinaikos" aktyviai bando kalbinti Sienos "Montepaschi" įžaidėją Terreelą Mcintyrą, tačiau sklando gandai, kad šis žaidėjas priims Malagos "Unicaja" pasiūlymą. Todėl durys Šarūnui Jasikevičiui turėtu būti praviros.

Už Nikola Pekovičiaus išpirką Atėnų "Panathinaikos" turėtu gauti 4.7 milijonus eurų, už šiuos pinigus bus mėginama padengti atsiradusias spragas komandoje. Vasara tikrai laukia karšta ir jau ko gero greitai sužinosime kas paliks komandą, o kas prie jos prisijungs.

0 comments:

Rašyti komentarą