NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Šaras - Birželio mėnesio apžvalga |2010|

2010-06-30
Šiandien skaičiuojame paskutinę Birželio mėnesio dieną. Ko gero svarbiausias įvykis šį mėnesį, tai pirmas Atėnų „Panathinaikos“ iškovotas trofėjus šį sezoną. Tad svarbiausi šio mėnesio įvykiai buvo šie:

Birželio 2 diena. Atėnų „Panathinaikos“ trečiose Graikijos čempionato finalo serijos rungtynėse palaužė savo amžinajį priešą Pirėjaus „Olympiacos“ 79-70. Ši pergalė leido „Panathinaikos“ komandai vėl išsiveržti į priekį serijoje 2:1. Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 12 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai).

Birželio 6 diena. Atėnų „Panathinaikos“ triumfuoja Graikijos čempionate. Šarūno Jasikevičiaus klubas ketvirtose finalo rungtynėse, kurias teko nutraukti dėl Pirėjaus sirgalių išpuolio, buvo užskaityta pergalė rezultatu 69-76. Atėnų klubas finalo seriją laimėjo rezultatu 3:1. Šarūnas Jasikevičius paskutinėse finalo rungtynėse žaidė daugiau, nei 14 minučių per jas surinko 6 taškus (3/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Šis Graikijos čempiono titulas jau trečiasis Šarūnui Jasikevičiui.

Birželio 7 diena. Šarūnas Jasikevičius po laimmėto Graikijos čempionato prabilo, kad jo ir „Panathinaikos“ keliai po šio sezono ko gero išsiskirs. Nors pats žaidėjas neslėpė noro likti komandoje.

Birželio 8 diena. Tel Avivo „Maccabi“ komanda atleidžia vyriausiajį trenerį Pini Gershoną. Viena iš atleidimo priiežasčių – Šarūnas Jasikevičius. Mat vyriausiasis treneris nenorėjo savo komandoje matyti lietuvio su kuriuo dirbo 2003-2005 metais.

Birželio 9 diena. Atėnų „Panathinaikos“ komandos sezono uždarymas. Buvo surengta šventė tiek žaidėjams, tiek žiūrovamams. Simbolinėse rungtynėse susitiko Baltieji ir Žalieji „Panathinaikos“. Šarūnas Jasikevičius atstovavo Žaliesiems. Lietuvis šiose rungtynėse nestokojo geros nuotaikos ir suteikė pliūpsnį gerų emocijų, Šaras pademonstravo savo sugebėjimus metant metimus iš vidurio aikštės, taip pat sugebėjo įdėti į krepšio (čia jau neapseita ir be N.Pekovičiaus paslaugų), bei tapo rungtynių didvyriu įmetęs lemiamą metimą atnešusį pergalę Žaliesiems „Panathinaikos“ jie laimėjo rungtynes rezultatu 50-53. Po rungtynių buvo įteikti Graikijos čempionų medaliai ir iškelta nugalėtojų taurė.

Birželio 18 diena. Atėnų „Panathinaikos“ nepratęsė sutarties su Šarūnu Jasikevičiumi. Lietuvis Graikijos čempionų garbę gynė tris metus nuo 2007-ųjų metų. Tačiau „Panathinaikos“ klubas neatsmeta galimybės jog bus pasirašyta nauja, bet kur kas kuklesnė sutartis su lietuviu.

Birželio 25 diena. Šarūnas Jasikevičius asmeniniais reikalais užsuka į Atėnus, tačiau neatmetama galimybė jog šiuo vizitu taip pat buvo aptariamos naujo kontrakto detalės.

Kaip jau visi žinome Šarūnas Jasikevičius neatstovaus Lietuvos rinktinei Pasaulio čempionate Turkijoje, tad vienintelis ir labiausiai dominantis klausimas kur kitą sezoną žais Šarūnas Jasikevičius? Turbūt jau Liepos mėnesį sužinosime atsakymą į šį klausimą.

Geros ir šiltos vasaros Jums linki http://sarunas13lt.blogspot.com

0 comments:

Rašyti komentarą