* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Australia 1998.08.02 (VIDEO)

2010-07-27
1998-ųjų metų Pasaulio krepšinio čempionatas Graikijoje. Lietuvos rinktinė antrame etape susitiko su Australijos nacionaline rinktine. Pirmoji rungtynių dalis šiek tiek geriau susiklostė mūsų šalies rinktinei, kuri sugebėjo dviem taškais laimėti 37-35 pirmąjį kėlinį. Antrojo lemiamoje rungtynių dalyje vaizdas pasikeitė ir jau Australijos rinktinė vis labiau dominavo. Nesulaikomas varžovų gretose buvo Andrew Gaze'as kuris pelnė 24 taškus ir atvedė savo komandą į pergalę prieš Lietuvos vyrų rinktinę. Rungtynės baigėsi 10 taškų persvarą, kurią sugebėjo Australijos rinktinė susikrauti antrajame kėlinyje 71-61. Sėkmingiausiai lietuvių gretose žaidė Saulius Štombergas kurio sąskaitoje 17 taškų, o Artūras Karnišovas pridėjo 10 taškų.

Šarūnas Jasikevičius per 14 praleistų minučių aikštėje nesugebėjo pasižymėti jis prametė abu mestus metimus (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai).