*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Turkey 2008.08.02 (VIDEO)

2010-07-29
Lietuvos vyrų rinktinės pasiruošimas 2008-ųjų metų Pekino olimpinėms žaidynėms. Lietuvos vyrų rinktinė Makao saloje rungtynėmis su Turkijos nacionaline rinktine užbaigė pasiruošimą Pekino olimpiadai. Nors Turkijos rinktinė ir nedalyvavo olimpiadoje, tačiau, tai buvo pakankamai rimtas varžovas prieš kurį reikėjo žaisti. Rungtynes laimėjo Lietuva rezultatu 82-74 tačiau kova virė visų rungtynių metu. Po pirmojo kėlinio Lietuvių persvara siekė trys taškai, po antrojo jau aštuoni. Turkai sugebėjo laimėti tik ketvirtąjį kėlinį ir sumažino iki tol buvusi nors ir nedidelį pranašumą iki aštuonių taškų. Lietuviai pergalingai užbaigę pasiruošimą olimpiadai išvyko tiesiai į Pekiną kur jų jau laukė tikros kovos dėl olimpinių medalių.

Šarūnas Jasikevičius pelnė 7 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.