NAUJIENOS
* LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Eurolygos rungtynės sustabdytos mažiausiai iki balandžio 11-osios dienos.
* "Žalgirio" žaidėjams ir treneriams leidžiama palikti komandą iki Eurolygos sezono atnaujinimo.
* Rytoj (kovo 14d.) turėjęs vykti pokalbis su Šaru "Žalgirio" arenoje nukeltas į gegužės mėnesį.

Varžovas - Stambulo "Galatasaray Cafe Crown"

2011-04-19
Rytoj Turkijos čempionate susitiks dvi čempionato lyderės, tai pirmoje vietoje esanti Šarūno Jasikevičiaus Stambulo "Fenerbahce Ulker" turinti 23 pergales ir 3 pralaimėjimus, bei antroje vietoje žengianti Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" komanda savo sąskaitoje turinti 21 pergalę ir 5 pralaimėjimus.

Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" komanda yra viena iš trijų ekipų šiais metais jau įveikusi Stambulo "Fenerbahce Ulker" ekipą Turkijos čempionate. Tuomet savo aikštėję žaidę "Galatasaray" krepšininkai 67-56 įveikė Turkijos čempionus. Šios dvi ekipos buvo susitikusios ir šių metų Turkijos taurės varžybų pusfinalyje, tuomet po nelengvos kovos 77-70 pergalę šventė "Fenerbahce Ulker" komanda. Šarūnas Jasikevičius pusfinalyje į "Galatasaray Cafe Crown" komandos krepšį įmetė 9 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Šarūnas Jasikevičius Turkijos čempionate vidutiniškai pelno po 8,7 taško ir atlieka po 2,69 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes. Dvitaškius lietuvis meta 53,85 proc, tritaškius - 47,83 proc, baudas 78,57 procentų taiklumu.

Rungtynės tarp Stambulo "Fenerbahce Ulker" ir Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" prasidės rytoj 20:00 val.

0 comments:

Rašyti komentarą