NAUJIENOS
* LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Eurolygos rungtynės sustabdytos mažiausiai iki balandžio 11-osios dienos.
* "Žalgirio" žaidėjams ir treneriams leidžiama palikti komandą iki Eurolygos sezono atnaujinimo.
* Rytoj (kovo 14d.) turėjęs vykti pokalbis su Šaru "Žalgirio" arenoje nukeltas į gegužės mėnesį.

Šarūnas Jasikevičius palieka "Fenerbahce Ulker" ekipą

2011-06-24
Šarūno Jasikevičiaus ir Stambulo "Fenerbahce Ulker" komandos keliai išsiskyrė klubas nepanoro pratęsti sutarties su 35 metų įžaidėju iš Lietuvos. Apie tai pranešė klubo filialo direktorius Nedimas Karakas. Turkijos čempionų gretas taip pat paliko ir kitas lietuvis Darjušas Lavrinovičius, bei amerikietis Sean'as May'us, tuo tarpu ekipą papildė Bojanas Bagdanovičius ir Jamesas Gistas.

Š.Jasikevičius su "Fenerbahce Ulker" ekipa sutartį pasirašė prieš pat Naujuosius metus ir padėjo klubui laimėti Turkijos taurę, bei apginti Turkijos čempionų vardą. Nesenai duodamas interviu Graikijos žiniasklaidai įžaidėjas neslėpė noro, kad norėtu likti Turkijoje ir kitais metais.

Lietuvis Turkijos čempionate aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 17:29 minutes, pelnydavo po 8,3 taško, atlikdavo po 2,6 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo po 1 kamuolį ir suklysdavo po 1,8 karto per rungtynes.

Eurolygos varžybose Š.Jasikevičius vidutiniškai žaisdavo po 17 minučių, pelnydavo po 6,1 taško, atlikdavo po beveik 3 rezultatyvius perdavimus, atkovodavo po daugiau, nei 1 kamuolį ir padarydavo po 3,3 klaidos per rungtynes.

0 comments:

Rašyti komentarą