NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Š.Jasikevičius: "Šlubuoja derinių vykdymas" (VIDEO)

2013-11-15
Šarūnas Jasikevičius po pergalės prieš Bambergo "Brose Baskets" kalbėjo, kad komanda aikštelėje neįvykdo smulkių detalių, bei neišpildo derinių:

"Nepadarome smulkių detalių, tai užtvaros nepastatome, o varžovai išeina ir perima kamuolį. Šlubuoja ir derinių vykdymas, nepastatome užtvarų kur esame susitarę, daug tokių mokyklinių dalykų. Reikia mokėti priimti kamuolį. Kažkaip visada palūžtame prieš agresyvią gynybą. Gynyba nėra bloga, tačiau praleidžiame 80 taškų vien dėlto, kad padarome klaidų ir įmeta iš po krepšio. Taip pat trūksta derinių išpildymo greičio, kai tuo tarpu Bambergas žymiai greičiau tai daro už mus. Tačiau šiaip ne taip pavyko prieš juos laimėti".

Apie duobę ketvirtajame kėlinyje: "Praradome kokius keturis kamuolius iš eilės po kurių jie įmetė iš po krepšio. Tai buvo dėl derinių neišpildymo. Reikėjo daugiau nusimest kamuolį, nes varžovai perimetre dvigubino gynybą. Kiekvienas po vieną klaidelę ir gavosi ten kažkur atkarta 0-10".

Prieš kitos savaitės mačą įžaidėjas dar kartą pakartojo, kad "Real" komanda nėra "Žalgirio" varžovė: "Šiandien yra ketvirtadienis, mes laimėjome prieš Bambergą, duokite mums pašvęsti, nes tokios rungtynės kurias privalai laimėti kainuoja daug nėrvų. Aš jau po pirmų rungtynių sakiau, kad Madridas mums nėra varžovas, bet iki mačo su "Real" turime dar aštuonias dienas pasiruošti".

Lietuvis įsitikinęs, kad likusios penkios ekipos yra lygiavertės kovojant dėl vietos kitame etape: "Progresuojame, tačiau truputi per lėtai. Padėtis grupėje dabar nėra tokia bloga. Čia gaunasi kaip sprintas, yra 10 rungtynių ir po kiekvieno rato vis keičiasi situacija grupėje. Šioje grupėje yra aiškus vienas fovoritas Madridas, o kitos penkios komandos daugiau mažiau yra lygiavertės. Paprasčiausiai nieko daug nereikia galvoti, reikia mažiausiai dar poros pergalių. Bus nelengva, nes turėsime sunkių išvykų, bei namuose žaisime prieš "Anadolu Efes" ir Milano krepšininkus. Nereikia daug filosofuoti reikia žaisti, dirbti ir žiūrėti į sekančią ataką, kėlinuką, o ne taip toli kokias penkias rungtynes į priekį".


0 comments:

Rašyti komentarą